Bwin to jedna z najbardziej znanych marek bukmacherskich w Europie. Logo tej firmy często zobaczycie podczas dużych imprez sportowych, które licznie sponsoruje już od 1999 roku, czyli od założenia firmy. Wielką zaletą Bwin są świetne transmisje live, do których dostęp mają wszyscy zarejestrowani gracze. Dodatkowo Bwin zapewnia też masę innych rozrywek poza zakładami sportowymi. W ofercie znajdziecie wiele gier karcianych, gier wrzutowych, wszystkie najważniejsze tytuły kasynowe i wiele, wiele innych.

Jak założyć konto i odebrać bonus w Bwin?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Bwin i wybierzesz opcję „Zarejestruj się”. Następnie przejdziesz do formularza rejestracyjnego, który ma dwa kroki. Najpierw uzupełnisz dane osobowe, a później dane Twojego konta Bwin. Gotowe! Teraz możesz starać się o bonus powitalny!

  1. Zarejestruj konto w Bwin
  2. Dokonaj pierwszego depozytu.
  3. Postaw zakład i odbierz bonus powitalny Bwin!

Dostępne metody płatności w bwin

W Bwin gracze z Polski znajdą najważniejsze metody wpłaty i wypłaty pieniędzy, dzięki którym na pewno poradzą sobie z operowaniem swoimi środkami. Warto pamiętać, że Bwin oceniany jest jako rzetelny i bezpieczny bukmacher, więc możecie mieć pewność, że wasze środki są w dobrych rękach. Wśród możliwości płatności znajdziecie tam: przelewy bankowe, płatności kartami kredytowymi oraz debetowymi i coraz bardziej popularne portfele internetowe.

Zarejestruj się w Bwin i zgarnij bonus do 50 EUR!