Strona główna Aktualności Gdzie można oglądać mecze na żywo?

Gdzie można oglądać mecze na żywo?

3
0
PODZIEL SIĘ

Opcji do oglądania spotkań piłkarskich jest bardzo dużo, a tych pojedynków również nie brakuje, oczywiście jeśli chodzi o zmagania w najlepszych ligach świata, europejskich pucharach, czy rozgrywkach reprezentacyjnych. Najlepszym sposobem wydaje się być po prostu telewizja bądź konkretna platforma internetowa, a to z tego względu, że nie zacina się, nie ma tam reklam w trakcie spotkania i są one bardzo dobrej jakości. Oczywiście wiąże się to zazwyczaj z wydaniem własnych środków na zakup dodatkowych kanałów w TV, ponieważ dana platforma posiada prawa do transmisji danej ligi czy rozgrywek. Przed zakupem należy sprawdzić to, gdzie transmitowana jest mecz, który nas interesuje.

skróty meczów
Fot. Romain Biard / shutterstock.com

Gdzie obejrzeć mecze na żywo?

Większość osób, które nie mają możliwości oglądania spotkań w telewizji, zazwyczaj kierują swoją uwagę na konkretne strony internetowe, które posiadają opcję nie tylko oglądania spotkania na żywo, ale posiadają także skróty meczów czy różne filmiki sportowe z najlepszymi akcjami, bramkami czy śmiesznymi momentami.

Jedynym minusem w tym przypadku jest to, że mamy do czynienia ze stronami, które wymagają zapłaty, ponieważ dana strona przekierowuje nas na Eurosport Player czy tego typu podobne strony, gdzie dana transmisja jest dostępna. Internet daje możliwość znalezienia darmowych transmisji, jednak zazwyczaj są to nielegalne streamy i dana osoba wchodzi tam tylko na własne ryzyko.

Gdzie warto oglądać spotkania na żywo?

Oczywiście każda osoba chce mieć dostęp do danego spotkania w jak najszybszym czasie bez zbędnego oczekiwania i płacenia za wstęp, stąd też nielegalne serwisy są najczęściej wyszukiwane. Jednak poleca się po prostu zakup dostępu do telewizji bądź platformy internetowej, która oferuje transmisje w jakości HD, wszystko jest bezpieczne i mamy pewność, że dostaniemy to, czego oczekujemy. Warto sprawdzać również ofertę transmisji wydarzeń sportowych u bukmacherów.

Tak więc wśród polecanych kanałów telewizyjnych jest oczywiście TVP, gdzie mamy możliwość oglądania spotkań z udziałem reprezentacji Polski, czy wybranych Ligi Mistrzów. Tych nie zabraknie na kanałach Canal + Sport, a także Eleven Sports. Coraz więcej starć piłkarskich od nowego sezonu śledzić można będzie na platformie Viaplay, gdzie za dostęp należy zapłacić niewiele, ponieważ tylko 34 PLN za miesiąc. Warto sprawdzać również ofertę transmisji wydarzeń sportowych u bukmacherów.

Spotkania na żywo w Internecie

Polskie serwisy internetowe również dają możliwość oglądania meczów piłkarskich. Wśród najpopularniejszych znajdują się przede wszystkim meczenazywo.pl, meczelive.tv. Jeśli przegapiliśmy jednak dane spotkanie, a interesuje nas jego skrót, warto zajrzeć na stronę skroty.pl, która oferuje najważniejsze momenty wielu spotkań piłki nożnej.

Minusem takich stron jest oczywiście to, że w większości przypadków nie jest to niestety skrócona relacja w języku polskim, głównie po angielsku. Materiały jednak są w bardzo dobrej jakości, nie zacinają się, a więc można z nich korzystać mając dodatkowo tę pewność, że są one całkowicie legalne i użytkowane przez wiele innych osób.