Strona główna Artykuły bukmacherskie Jak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Jak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

9
0
PODZIEL SIĘ

Wielu kibiców sportu z czasem postanawia spróbować swych sił w zakładach bukmacherskich, by móc przekonać się czy wiedza oraz pasja do sportu może przełożyć się do regularnego wyrywania. Na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje wielu operatorów, jednak nadal daleko nam pod tym względem do chociażby Brytyjczyków. Chcąc liczyć na regularne wygrane, warto korzystać z ofert legalnie funkcjonujących, tzn. mających licencję na terenie Polski operatorów.

Jak dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie?

Na wstępie warto przejrzeć oferty bonusów powitalnych oraz zapoznać się z promocjami, które przysługują typerom którzy grają w danym zakładzie przez dłuższy czas. Cenieni operatorzy organizują konkursy gdzie można wygrać bilety na mecz, piłki oraz freebety, ponadto mają wysokie kursy oraz boost, dzięki któremu to operator zapłaci podatek od gry a nie gracz. Warto śledzić zmiany kursów, gdyż to od nich zależy ile oraz czy w ogóle gracz wygra swój kupon. Warto nauczyć się danej ligi, wiedzieć wszystko o kontuzjach, wykluczeniach, dyspozycji czołowych zawodników, jak dany zespół radzi sobie w meczach u siebie a jaką grę prezentuje na wyjazdach. Często od tych czynników zależy dany wynik, należy pamiętać również o przeglądzie tabeli, gdyż w momencie gdy np. dany zespół wywalczył mistrzostwo jego dyspozycja spada, co wynika z wielu czynników, szkoleniowiec nie chce np. szafować siłami gwiazd zespołu albo też chce przetestować nowinki taktyczne, ustawienie. Warto pamiętać, że specyficzne są spotkania derbowe w La Lidze mecze Levante z Valencią bez względu na to jaką pozycję w tabeli zajmują zespoły zawsze mecze są wyrównane, to samo w przypadku spotkań RCD Espanyol vs. FC Barcelona czy w Eredivisie Sparty Rotterdam z Feyenoordem, bez względu na ligę, derby zawsze rozgrywa się nieco inaczej. Warto śledzić terminarz rozgrywek, wiedzieć jaki spotkania mają miejsce oraz obserwować typy na weekend serwowane przez ekspertów.

typy na weekend
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Co należy wiedzieć odnośnie typów?

Eksperci chętnie dzielą się swoimi typami na zakłady u bukmacherów, np. jeśli chodzi o Bundesligę czyni to Artur Wichniarek, były zawodnik Arminii Bielefeld oraz Herthy Berlin jak też Sławomir Chałaśkiewicz, który bronił w przeszłości barw Hansy Rostock, Carl Zeiss Jena oraz Babelsbergu. Z pewnością eksperci posiadają pewien zakres wiedzy, jednak zawsze decyzja powinna należeć do gracza, słowo fachowca powinno być jedynie pewną poradą, sygnalizacją, dzięki czemu nabierze się innego spojrzenia na dane wydarzenie, rozgrywany mecz. Warto trzymać się swoich wyliczeń, gdyż fakt że dany zawodnik grał kiedyś w Niemczech nie świadczy jeszcze o tym, że wszystko wie najlepiej.

Darmowe typy bukmacherskie

Warto szukać bezpłatnych typów na dane spotkania, m.in. na portalu mecze24.pl można odnaleźć gruntowną analizę oraz typy i to nie tylko na zwycięzcę danego spotkania lecz ponadto na inne rozstrzygnięcia np. czy w danym spotkaniu padnie wiele goli i należy grać over, czy też mało i lepiej zagrać under. Z pewnością jest to cenna pomoc, jednak w ostatecznym rozrachunku należy słuchać wewnętrznego głosu.