Strona główna Artykuły bukmacherskie Gdzie typować mecze online?

Gdzie typować mecze online?

10
0
PODZIEL SIĘ

Przy okazji ważnych wydarzeń piłkarskich tj. eliminacje baraży do Euro bądź do mundialu, gry w ramach Champions League, Ligi Europy UEFA bądź ważnych wydarzeń z innych dyscyplin sportu, wielu fanów sportu postanawia zawrzeć swój pierwszy kupon. Warto wiedzieć gdzie typować, by cieszyć się wygranymi.

Gdzie typować spotkania online?

Warto zawierać zakłady jedynie u legalnie działajacych na terenie Polski operatorów zakładów wzajemnych. Przy wyborze właściwego zakładu, warto pamiętać o tym, że każdy bukmacher chce jakoś zachęcić gracza, więc należy zrobić research bonusów powitalnych, ponadto ważne jest też, by bukmacher u którego podejmuje się grę doceniał graczy, którzy są już z nim związani przez dłuższy czas, dlatego warto śledzić które marki oferują freebety, gdzie organizowane są konkursy, dobrze też sprawdzić czy dany operator ma ofertę boost, czyli czy istnieje możliwość, by zakład zapłacił podatek od gry a nie gracz. Warto typować jedynie te spotkania co do których jesteśmy pewni, że wiemy jak się potoczą, pomóc mogą darmowe typy bukmacherskie, którymi dzielą się fachowi eksperci.

Za eksperta w dziedzinie Bundesligi uchodzi Artur Wichniarek, który wie sporo o tej lidze bo przez lata był filarem Arminii Bielefeld, której pomógł awansować do najwyższej ligi, gdzie również dobrze sobie radził. Pamiętaj jednak, że eksperci również się mylą, czasami też zdarza im się nie wziąć pod uwagę wszystkich czynników i dane spotkanie potoczy się inaczej niż to zaplanował dany ekspert. Jednym z miejsc, gdzie można znaleźć bezpłatne typy jest portal typuje.pl, który jest pomocny również, kiedy chcemy zapoznać się z promocjami operatorów zakładów wzajemnych. Warto śledzić takie strony, gdyż jest to portal tworzony przez ludzi z pasją, którzy posiadają wielki zakres wiedzy którą chętnie się dzielą.

darmowe typy bukmacherskie
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Czy faworyt zawsze wygrywa?

Fani sportu lubią śledzić kursy u bukmacherów, wyszukując tzw. pewniaki. Chodzi o to, że dany zespół czy zawodnik jest typowany do triumfu, zwykle choć nie zawsze prognoza co do wyniku, który osiągnie pokrywa się ze stanem faktycznym. Przy podjęciu decyzji o tym na kogo stawiać powinno się być świadomym co do klasy danego zespołu, znać skład, formę którą prezentuje dana drużyna, równie ważna jest lista kontuzji, często gdy ze składu wypada ważne ogniwo, automatycznie szanse na triumf spadają. Przed laty takim zespołem był Manchester City, który mając w składzie Yayę Toure wygrywał z każdym, jednak kiedy gracza tego nie było to nawet mecz wyjazdowy na spotkanie z przeciętnym Sunderlandem urastało do rangi ciężkiego wyzwania.

Przykład El Classico

El Classico było tego najlepszym przykładem, 20 marca 2022r. przekonać się można było ile traci Real kiedy wyjmie się z niego dwa ważne ogniwa, jak mocno Królewscy zależą od potencjału Karima Benzemy i jak jest im trudno, gdy goleador nie może zagrać. Umiejętność właściwego doboru, selekcji underdogów pozwala znacznie powiększyć swe szanse na wygraną, w tym wyścigu informacji wygrywa ten kto jest w stanie zebrać cenne informacje, dokonać selekcji tych które mogą mieć istotny wpływ na przebieg wydarzeń.