Strona główna Artykuły bukmacherskie Gdzie typować zakłady w Polsce? Lista firm i bonusów bukmacherskich

Gdzie typować zakłady w Polsce? Lista firm i bonusów bukmacherskich

146
0
PODZIEL SIĘ

W Polsce jest wiele bukmacherów u których możemy zagrać na ulubione nasze drużyny. Po zaostrzeniu przepisów z roku na rok pojawia się co raz więcej firm bukmacherskich świadczących swoje usługi na terenie naszego kraju. Ciężko stwierdzić, kto jest najlepszym bukiem na rynku, lecz te już długo istniejące firmy są w czołówce rankingu. Dla nowych graczy ważne są bonusy powitalne, a dla tych stałych jednak bardziej kluczowe są bonusy występujące cyklicznie. W dzisiejszym artykule pokaże trzech bukmacherów, którzy mają najlepsze bonusy dla swoich stałych klientów. Ich usługom warto się przyglądać oraz korzystać z pojawiających się bonusów.

Fortuna, czyli lider na rynku bukmacherów

Ta firma wydaje się najlepszą opcją dla nowych jaki i stałych klientów. Posiada bardzo dobry bonus na początek współpracy, czyli fortuna bonus na start, który idealnie pozwoli się na zaprzyjaźnienie z tym bukiem i poznaniem jego oferty. Otrzymujemy bonus bez ryzyka na start do 600zł. Pierwszy nasz zakład jest w pełni ubezpieczony i w razie niepowodzenia odzyskamy postawioną gotówkę. Ważną promocją dla stałych graczy jest co tygodniowy bonus. Przy wpłacie 100 zł  z odpowiednim kodem dostajemy bonus bez ryzyka, za który otrzymamy w razie niepowodzenia zwrot w wysokości 50 zł w postaci punktów FKP na ich stronie. Często ten bukmacher oferuje też zakłady bez ryzyka na zdarzenia na żywo. Stawiając na przykład 30 zł w razie przegranego kuponu otrzymujemy 30 zł w punktach FKP

STS, czyli polska firma mająca bardzo bogatą ofertę

Również tak jak poprzedni bukmacher posiadają w swojej ofercie ciekawy bonus powitalny. U tego bukmachera ubezpieczymy pierwszy zakład. Pojawiają się u nich też promocje cykliczne dla stałych klientów. Ostatnio na przykład pojawił się u nich bonus na starcie Real- Barcelona. W razie porażki można było uzyskać zwrot na konto bonusowe w wysokości 50 procent depozytu. Przy hitowych starciach lub z okazji na przykład Ligi Mistrzów można stawiać tego typu zakłady i uzyskiwać najczęściej zwrot na konto w wysokości 50 procent depozytu. Oczywiście taka sytuacja ma miejsce w przypadku przegranego kuponu.

fortuna bonus na start
Fot. Wpadington / shutterstock.com

LV BET, czyli jeden z najbardziej niedocenianych bukmacherów

W swojej ofercie posiadają oni bonusy od depozytu dla nowych graczy oraz pierwszy zakład ubezpieczony do wysokości 333 zł. W razie przegranego kuponu można uzyskać zwrot postawionej kwoty właśnie do tego progu gotówkowego. U nich też są bardzo dobre promocje dla stałych graczy. Co weekend są praktycznie bonusy 50% od depozytu lub bonusy z mnożnikiem 25 także od depozytu wynoszące 2%. Wtedy mamy możliwość postawienia zakładu za ten depozyt i uzyskania z niego wygranej. Często też u tego bukmachera pojawiają się pewne kupony na przykład na Player Bets. W takim przypadku na nasze zdarzenia postawione mamy ubezpieczenie w postaci zwrotu środków na nasze konto bonusowe. W ostatni weekend była też promocja, w której można było zagrać bez ryzyka na zdarzenie z Bundesligi i w razie niepowodzenia dochodziło do zwrotu na konto postawionych pieniędzy na ten zakład.