Strona główna Aktualności Kasomania TOTALbet – stawiaj kupony, graj o 50 000 zł

Kasomania TOTALbet – stawiaj kupony, graj o 50 000 zł

3438
0
PODZIEL SIĘ

Grajać kupony bukmacherskie w zakładach sportowych od TOTALbet, bierzesz udział w losowaniu nagrody w postaci 50 000 PLN! Ale to nie wszystko – możesz też grać o pozostałe nagrody , których pula wynosi 218 300 PLN – jest to doskonała promocja TOTALbet o nazwie Kasomania. TOTALbet to nowa firma bukmacherska w Polsce, która spotkała się z ciepłym przyjęciem przez graczy.

W Kasomanii istotne jest to, że klienci nie muszą robić praktycznie nic, aby brać udział i grać o pieniądze.

Co zrobić aby móc grać o nagrody? Wystarczy:

a) bezpłatnie zapisać się do Kasomanii,

b) postawić kupon bukmacherski za minimum 10 zł. Wielokrotność tej kwoty to więcej losów i większe szanse na wygraną.

Nie masz konta w TOTALbet? Konto możesz założyć pod adresem www.TOTALbet.pl

Losowania odbywają się codziennie do 4 stycznia 2019. W każdy dzień przyznaje się nagrody 10 x 100 zł. Co piątek dodatkowo trafić można 2000 zł i 500 zł. I wreszcie w finale 4 stycznia rozlosowane zostaną nagrody o wartości 50 000 zł, 30 000 zł i 10 000 zł.

Kolejną zaletą Kasomanii jest to, że nawet „mały” gracz, który postawił 10 zł, ma szansę na nagrodę główną 50 000 zł. W losowaniu finałowym biorą bowiem udział losy z całego okresu trwania promocji.

Na stronie internetowej totalbet.pl znaleźć można wypowiedzi graczy, którzy wylosowali np. nagrodę tygodnia 2000 zł. Powtarzającą się reakcją było zaskoczenie, bo wielu ze zwycięzców po prostu stawiło kupony bukmacherskie, nie zwracając uwagi na losowania Kasomanii. Pokaźny zastrzyk gotówki, która nie podlega już żadnemu obrotowi, skutecznie przekonał ich, że ta nowa na polskim rynku promocja warta jest uwagi.

Przypominamy – losowanie nagrody głównej 50 000 zł już 4 stycznia. Zapisać można się każdego dnia, wystarczy postawić 10 zł. W międzyczasie jeszcze kilkadziesiąt tysięcy złotych do zdobycia w losowaniach codziennych i tygodniowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here