PODZIEL SIĘ

EnergyWin to zarejestrowana w Curaçao spółka założona w roku 2015 na licencji wydanej w tym samym państwie. Jej głównym i jedynym założeniem jest oferowanie użytkownikom gier hazardowych za pośrednictwem internetu. Na terenie Polski, umożliwia grę każdemu, kto ukończył 18 rok życia i posiada własne konto bankowe. Jeśli chcesz wiedzieć, jak prezentuje się z perspektywy doświadczonego gracza, przeczytaj poniższy wpis.

W co zagramy po rejestracji? Oferta i pakiet powitalny

W odróżnieniu od innych internetowych kasyn, EnergyWin daje nam szansę na wzięcie udziału w grach mniej popularnych wydawców takich jak BF Games czy Wazdan. Znalazły się tutaj takie pozycje jak play’n’go, sloty sizzling 777, space gems, black horse czy hot 777. Do wyboru mamy także liczne jackpoty, a do listy stale dodawane są nowe gry automaty na licencjach różnych dostawców.

Zaletą jest spory bonus powitalny oraz darmowe spiny, który nie kończą się na jednorazowym zakręceniu. Po wpłaceniu pierwszych pieniędzy (min. 50 zł), na swoje konto otrzymamy dodatek 150% do 1000 zł. Przy drugiej wpłacie (min. 75 zł) do 1250 zł, kwota ta zostanie powiększona dwukrotnie (za 1000 zł otrzymamy 3000 zł). Regulamin mówi, że celem urzeczywistnienia uzyskanego bonusu, trzeba obrócić bonusową kwotę 35 razy, co przy 250 zł wymaga zagrania za całkowitą sumę 8750 zł.

Wersja mobilna EnergyWin
Gry automaty w tym kasynie są bezproblemowo dostępne na urządzeniach mobilnych. Wszystko okraszone jest w przyjemnym wizualnie interfejsie, który jakością nie odstaje od tego prezentowanego na komputerach osobistych.  Obecnie nie ma natywnej aplikacji dedykowanej użytkownikom mobilnym. Istnieje jednak możliwość swobodnego cieszenia się grą przez tabletową lub smartfonową przeglądarkę. W obu wersjach znalezienie ulubionej gry nie stanowi problemu – przygotowana wyszukiwarka ułatwia proces poruszania się po serwisie.

Opinie o EnergyWin
Jeśli chodzi stricte o gry, użytkownicy są zadowoleni z wygranych, gdy grają w sloty takie jak Rich Castle, Fruit Mania oraz Gold King. Ponieważ gry pochodzą jedynie od 3 operatorów, są bardzo zróżnicowane, a schematy nie powtarzają się. Gracze zadowoleni są z wysokich bonusów powitalnych mogących sięgać nawet 1000 zł.  Na plus jest także wykonanie strony i jej dostępności na wszystkich urządzeniach. Według ankiet przeprowadzonych wśród, support techniczny EnergyWin wypada wyjątkowo korzystnie na tle innych usługodawców. Nie ma również negatywnych opinii dot. wypłat czy manipulacji prawnych. Wszystko jest legalnie udokumentowane.