Strona główna Artykuły bukmacherskie Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

926
0
PODZIEL SIĘ
Początkujący klienci bukmacherów z pewnością mają pełno pytań dotyczących tego jak działają bukmacherzy tacy jak Totolotek, jak typować wydarzenia, a także to jak wolno przeprowadzać wpłaty na konto typera ale również w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym artykule ukażemy najpopularniejsze sposoby płatności, które proponują bookmakerzy.

 

Na co zwrócić uwagę przy doborze bukmachera?
Na wstęp warto jednakże powiedzieć o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy wyszukiwaniu firmy bukmacherskiej. Warto odwiedzać różne serwisy, fora czy blog bukmacherski na których eksperci pomagają przy wyborze bukmachera. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić wyjątkową uwagę zaliczane są: opinie użytkowników o konkretnej firmie, wysokość oferowanych kursów, czy oferta typów jest obszerna ale też czy obejmuje interesujące nas rozgrywki, ranking SBR (oznacza on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale również i formy płatności jakie obsługuje dana firma. Ranking SBR pozwala na ustalenie zagrożenia i przewidywalnych problemów z wypłacaniem środków od określonej jednostki. Mając takie dane, wolno pójść do doboru sposobów płatności, które będą dla nas najwygodniejsze.

 

Minimalne wartości wpłat a także wypłat
Każdy bookmaker zawiera w swoim regulaminie określone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami i wypłatami. Dla debiutującego typera jest to niebywale poważna sprawa, bowiem z reguły nowi typujący nie typują za wielkie kwoty oraz chcą wybierać z konta użytkownika nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy umożliwiają dokonywanie transakcji nawet od 1 zł. Wybrane z firm natomiast ustanawiają dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 zł. Co więcej – większość jednostek określa także minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, lecz zdarzają się również takie w jakich pozyskuje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym spośród nich jest darmowy bonus. Jak widać, początkowi użytkownicy bukmacherów mają zatem masę rzeczy do przenalizowania. Selekcjonując miejsce w którym pragniemy obstawiać, warto zatem jest zwrócić również uwagę na to które minimalne ilości określają w własnych regulaminach bukmacherzy.

 

Formy płatności
Aktualnie możemy już przejść do szczegółowych porad na temat tego które metody płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najpopularniejszych oraz najprzyjemniejszych należą z pewnością: natychmiastowy przelew bankowy a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej graczy wybiera jednakże inne sposoby, które stają się jeszcze niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a także kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bukmacher liczy na własnej witrynie internetowej listę używanych form i warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja szczególna metoda dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here