System polega na połączeniu gry systemem progresji z typowaniem, czy w danym spotkaniu wybranej przez nas drużyny padnie mniej czy więcej niż 2. 5 bramki. Jest to zatem klasyczny zakład na under/over.

Już tłumaczę o co konkretnie chodzi w tym sposobie gry. Na początku musimy sobie wybrać drużynę, która będzie naszym oczkiem w głowie przy grze tym systemem. Proponuję wybrać ekipę z Ligi Francuskiej czy Ligi Polskiej. Tam pada bardzo mało goli. Ale o to w tym systemie chodzi. Żeby złamać pewne kanony, stereotypy. Ustalamy, że naszą drużyną będzie przykładowo Rennes.

Będziemy grać progresywnie na overy w meczach z udziałem tej drużyny. Kursy na over w lidze francuskiej bardzo często są ponad 2. 00. Zaczynamy grę załóżmy od 2 zł.Jeśli wygramy już na pierwszym poziomie to kończymy grę i zaczynamy od nowa – oczywiście z nową drużyną. Jeśli powinie nam się noga gramy następny poziom za dwa razy większą stawkę. W naszym przypadku będzie to 4 zł.Kurs oczywiście musi być ponad 2. 00 ale tak jak już wspominałem w Ligue 1 o takie nie jest aż tak trudno. Jeśli wygramy na drugim poziomie to nasza wygrana będzie równa : 4 zł * kurs 2. 00 = 8zł.Łącznie przeznaczyliśmy na grę 6 zł czyli nasz zysk to 2 zł.Nieźle, prawda ? Obliczmy, ile potrzebujemy funduszy na 8 poziomów gry tym systemem. Jest to oczywiście 510 zł.Stawka troszkę duża dla początkujących graczy. Jednak ciężko tym systemem tak naprawdę przegrać. Jest on oczywiście bardziej ryzykowny niż progresja na remisy jednak i tutaj ciężko przegrać. Na pewno trzeba być konsekwentnym w swoich działaniach. Jeśli gramy 8 poziomów to nie możemy zrezygnować po 5 poziomie.

System przeznaczony dla bardziej zaawansowanych graczy. Polecam go bo jest on bardzo ciekawym i skutecznym sposobem na grę.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.