Strona główna Artykuły bukmacherskie Który bukmacher oferuje najlepszy cashback?

Który bukmacher oferuje najlepszy cashback?

265
0
PODZIEL SIĘ

Z pojęciem cashback można spotkać się bardzo często wśród oferty polskich zakładów bukmacherskich. Termin ten z języka angielskiego oznacza zwrot pieniędzy. Jest to rodzaj bonusu u legalnych bukmacherów, polegającego na okresowym zwrocie części wartości od ujemnego bilansu za konkretne kupony. Załóżmy, że cashback u bukmachera wynosi 10%. Gracz, który w danym okresie wygrał 200 zł przegrywając 100 zł, otrzymuje zwrot w wysokości 10% różnicy. Czyli w tym przypadku 10 zł. Który bukmacher w Polsce oferuje najlepszy cashback?

PZbuk z najciekawszą ofertą zwrotu pieniędzy

Legalny bukmacher PZbuk posiada dość ciekawą i rozbudowaną ofertę akcji promocyjnych. To one bardzo często powodują, że nowi gracze chcą dołączyć do grona zadowolonych klientów zakładów bukmacherskich. Cashback jest jednym z bonusów, na który zwykle zwracają uwagę zarówno amatorzy, jak i profesjonalni gracze.

W PZbuk cashback został rozdzielony na dwie osobne oferty promocyjne. Pierwsza zakłada możliwość otrzymania zwrotu w wysokości do 500 zł. Tutaj cashback polega na zwrocie stawki pierwszego kuponu, który „nie wszedł”. Niezależnie od faktu, ile wcześniejszych kuponów było wygranych.

Aby wziąć udział w promocji, należy obstawiać kupony wielokrotne z kursem minimalnym na każde zdarzenie w wysokości 1.4. Zwrot rozlicza się w postaci darmowego zakładu, a wygrane zwolnione są z konieczności obrotu.

Drugi bonus w PZbuk to ograniczona czasowo i powracająca do jakiś czas promocja Cashback 12%. Polega ona na zwrocie 12% stawki kuponu, czyli równowartości podatku, z minimalnym kursem 1.4 na każde ze zdarzeń. Zwrot ten również realizowany jest w formie darmowego zakładu, zwolnionego przy okazji z konieczności obracania.

STS i cotygodniowy cashback

Oferta STS w przypadku cashbacku nie jest aż tak rozbudowana, jak u bukmachera PZbuk. Niemniej jednak, warto o niej wspomnieć. Tym bardziej, że STS należy do najpopularniejszych bukmacherów w kraju. Opcja zwrotu pieniędzy pojawia się w STS co tydzień. Na czym polega ta akcja promocyjna?
Cashback w STS dzieli tydzień na dwa etapy: pierwszy (od poniedziałku do czwartku) i drugi (od piątku do niedzieli). Obstawiając kupony pojedyncze lub akumulowane w ofercie przedmeczowej albo na żywo, należy rozliczyć wszystkie zdarzenia w obrębie tego samego etapu gry.
Co tydzień można otrzymać do 50 zł zwrotu na konto bonusowe, jeżeli kupon okaże się przegrany. Wysokość cashbacku w STS jest równa 20% stawek i nie może wynieść więcej niż 30 zł w pierwszym i 20 zł w drugim etapie.

Betclic pozwala zacząć grę z cashbackiem

Polskie legalne zakłady bukmacherskie Betclic oferują zwrot w wysokości do 550 zł. Na pierwszy rzut oka to bardzo intratna propozycja. Wystarczy podczas rejestracji wykorzystać kod promocyjny dostępny na stronie internetowej bukmachera.
Wpłacając swój pierwszy depozyt należy utworzyć pierwszy kupon z zakładami. W przypadku trafnych wyborów kupon jest zwycięski. Jeżeli jednak zakłady „nie wejdą”, Betclic zapewni Ci cashback do 550 zł.

Gdzie jest haczyk? Regulamin bonusu Betclic zakłada, że pierwszy kupon musi być postawiony za kwotę 625 zł, by móc otrzymać pełen zwrot w wysokości 550 zł. Czyli zagrana kwota zostaje wtedy pomniejszona jedynie o 12% podatku. Na szczęście cashback ma to do siebie, że nie jest obarczony zbytnim ryzykiem.