Bakarat, tak zwana szpiegowska gra, lub też gra Jamesa Bonda, to jedna z najbardziej popularnych gier kasynowych na świecie. Gra hazardowa, popularna w kasynach internetowych, a także w kasynach naziemnych. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to gra, w którą powstało najwięcej modyfikacji, mieszanek, zróżnicowanych mniej lub bardziej reguł, bakarat jest naprawdę atrakcyjną grą o zróżnicowanych zasadach.

Karciana gra bakarat znana była już w średniowieczu, a w zasadzie jej pierwotna odmiana znana była w tamtych czasach. Sama rozgrywka rozpoczyna się od wybrania bankiera, którym jest albo krupier, albo któryś z graczy. To bankier rozgrywka partię przeciwko innemu z graczy, robiąc to po kolei. Sam wynik zależy od punktów zdobytych w kartach, przy czym maksymalną wartością jest liczba 9. Bakarat posiada kilkadziesiąt odmian gry i w każdej z nich punkty mogą być zliczane w bardzo odmienny od siebie sposób. Z reguły jednak karty 2-9 mają wartość swoich numerów, a karty 10 i figury są warte 0 punktów. As jest wart 1 punkt. Pamiętaj, że możesz grać w Bakarat i inne gry mając dodatkowe środki pieniężne. Znajdź działający w ComeOn kod bonusowy tutaj! Będziesz mógł wykorzystać go na określoną kwotę pieniędzy.

Podczas rozgrywki, gracz może bazować na dwóch kartach lub też dobrać trzecią kartę. Najwyższym wynikiem w bakaracie jest wynik 9, a wygrywa zawsze wynik wyższy. Zliczanie odbywa się poprzez podzielenie wartości kart, w przypadku wyniku dwucyfrowego, na przykład 15, wynik w kartach wynosi 5. W przypadku wyniku 10, wynik w kartach wynosi 0. Stąd też najwyższą wartością jest wartość 9.

Bakarat jest jedną z tych nielicznych gier, które rozgrywane są według tradycyjnych modułów oraz reguł. Jest to gra uznawana za jedną z najtrudniejszych i jednocześnie jedną z najbardziej taktycznych gier. Dodatkowo, w grze tej nie ma handicapu dla kasyna, stąd jest to gra uznawana za jedną z najbardziej wyrównanych gier losowych. Dla wielu graczy, bakarat jest grą rozrywkową, bowiem prócz pieniędzy można w nią bardzo dobrze się bawić. Dodatkowo, do ciekawej gry nie ma potrzeby inwestowania pieniędzy, bowiem w gronie znajomych, szczególnie we Francji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, bakarat jest powszechnie rozgrywaną grą.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.