Strona główna Artykuły bukmacherskie Zakłady online – co to? czym są?

Zakłady online – co to? czym są?

818
0
PODZIEL SIĘ
Zakłady online - co to czym są

W Polsce istnieje wiele firm bukmacherskich, które działają zupełnie legalnie, zgodnie z obowiązującym prawem. STS to na pewno najpopularniejsza i największa polska firma bukmacherska. Założona w Katowicach w 1997 roku. Tutaj oczywiście oferta na zdarzenia jest też bardzo bogata. Jest wiele bonusów, premii i promocyjnych, efektownych promocji. Można korzystać w jednym z setek stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów,  ale również za pośrednictwem  internetu, strony internetowej i jej wersji mobilnej.

Sts jest sponsorem wielu klubów np. białostockiej Jagiellonii i Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher posiada w swojej ofercie unikalny Kod promocyjny STS dzięki któremu można skorzystać z dodatkowych promocji niedostępnych w standardowej ofercie. Co ciekawe Sts działa nie tylko w Polsce. Od 2019 roku prowadzi również swoją działalność w wielu państwach europejskich. Np. w Niemczech, Luksemburgu, czy w Słowenii. Starsi ludzie mają wielki sentyment do tej firmy, ponieważ przypomina im legalne początki bukmacherki w Polsce.

Gdzie jeszcze warto grać?

Jest to bukmacher, który w Polsce działa od 1996 roku. Początkowo nosił nazwę Profesjonał Sp. z o.o., by po paru latach działalności zmienić na obecną, czyli Fortunę. Firma jak każde tego typu przedsiębiorstwo zajmuje się organizowaniem zakładów bukmacherskich na wyniki różnych wydarzeń sportowych, politycznych, czy społecznych. W zakładach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat. Fortuna udostępnia wszystkim graczom regulamin gry, który należy stanowczo przestrzegać.

Oferta Fortuny jest bardzo bogata w różne wydarzenia. Są tu dostępne niemal wszystkie dyscypliny sportu. Można typować zarówno w stacjonarnych punktach obsługi, jak i korzystać drogą internetową z oferty on-line. Oferty zarówno w kolekturach, jak i w internecie są identyczne. To dość popularna firma bukmacherska mająca wielu zwolenników.

LV BET to jeden z najmłodszych bukmacherów w kraju. Oczywiście działa zupełnie legalnie i stopniowo poszerza swoją ofertę, która może nie jest ogromna, ale każdy typer na pewno znajdzie coś dla siebie. Grając pierwszy raz w LV BET dostępny jest całkiem spory bonus powitalny 1500 zł. I bonus bez depozytu 20 zł.

Ta ciekawa firma bukmacherska sponsoruje kilka klubów piłkarskich. Np. Arkę Gdynia, czy Widzew Łódź. Od niedawna nowością w LV BET jest możliwość bardzo szybkiej rejestracji, gdzie do typowania wystarczy podać tylko podstawowe dane.

Ogólnie firmy bukmacherskie przyjmują dziennie setki, tysiące zakładów. Prześcigają się w promocjach i bonusach, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów. W dobie olbrzymiej konkurencji muszą oferować coraz więcej atrakcyjnych opcji. Jest to oczywiście korzystne dla wszystkich miłośników typowania.