Strona główna Artykuły bukmacherskie Co to jest handicap?

Co to jest handicap?

2134
0
PODZIEL SIĘ

W ofercie firm – bukmacherów internetowych regularnie dostaje się multum wzorów zakładów, kursów oraz możliwości gry na róznorodne wydarzenia.

Osoby, które podejmują grę w zakładach sportowych, mogą przechodzić na początku problemy z tym co naprawdę określają pewne uregulowania, nazwy ale także znaki stosowane przez bukmacherów.

Handicap jest to rodzaj zakładu w którym bukmacher dodaje do finalnego wyniku zdarzenia dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości określone w poszczególnym sporcie. Co to więc oznacza w praktyce?

Handicapy rozdzielone są na wiele kategorii:

• pełna liczba np. – 1.0

• pierwsza ćwiartka np. -1.25

• połowa np. -1.5

• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap typ na Chile -1.0

Grając takie typy bukmacherskie na Chile handicap -1.0, proponujemy, że ekipa Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeżeli Chile zwycięży jedną bramką, typer zyskuje zwrot pełnej kwoty typu. Jeżeli jednakowoż wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25

Dobierając taki kupon na Chile -1.25, typujemy, że zespół Chile wygra w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch goli. Gdy Chile zwycięży jednym trafieniem, użytkownik otrzyma zwrot połowy stawki ustawionej na ów typ. Gdy wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5

Określa, to iż zawierając typ np. typ dnia na Chile handicap -1.5, stawiamy, iż zespół Chile zwycięży w meczu przynajmniej sumą dwóch goli. Jeśli Chile wygra jedną bramką, czy też rezultat będzie gorszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75

Wnosząc kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile wygra w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W przypadku kiedy Chile wygra jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy wynik dla Chile będzie szkodliwszy, zakład jest stracony.

Jak widać, handicap posiada sporo wzorów i każdy spośród nich przedstawia co innego. Zwierając taki zakład należy więc utwierdzić się co on dosłownie charakteryzuje a także w jakim przypadku gracz uzyskuje pełną zyskaną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę stawki a także kiedy kupon jest definiowany jako stracony.

Warto również dowiedzieć się od różnych innych typerów, którzy składają własne opinie na forum bukmacherskie i dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawiania zakładów sportowych online. Z pewnością debiutujący klient na owego gatunku forach otrzyma przydatne informacje, wskazówki czy zalecenie od zawodowych graczy, którzy ogrywają bukmacherów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here