Strona główna Artykuły bukmacherskie Barażowe mecze o Euro 2020

Barażowe mecze o Euro 2020

505
0
PODZIEL SIĘ

Do rozpoczęcia turnieju o mistrzostwo Europy w piłce nożnej zostało już tylko nieco ponad pół roku. Od połowy listopada znamy 20 uczestników finałów, przed nami jeszcze barażowe mecze o Euro 2020, które po raz pierwszy odbędą się tak późno, ponieważ dopiero w marcu nieco ponad dwa miesiące przed samymi finałami, które będą rozegrane na stadionach w całej Europie.

Inaczej też wygląda zestawienie par barażowych, które nie jest wynikiem eliminacji jak było do tej pory, ale wyników jakie miały miejsce w pierwszym w historii turnieju Ligi Narodów UEFA. W przypadku baraży rozegrane zostaną nie dwumecze, ale mini turnieje składające się z czterech drużyn, gdzie zwycięzca turnieju będzie uczestniczył w Mistrzostwach Europy.

Kto z kim i dlaczego?

Skład turniejów barażowych ustalony został na podstawie wyników Ligi Narodów UEFA. Każdy turniej to cztery najlepsze drużyny z każdej z lig A, B, C, D, które nie uzyskały awansu z tradycyjnych eliminacji. Dzięki temu w turnieju ma szansę zagrać jeden z europejskich kopciuszków, a więc drużyna z ligi D. Spotkają się tam w mini turnieju ekipy Kosowa, Białorusi, Gruzji i Macedonii Północnej. W ramach drużyn z ligi A wystąpią Islandia oraz drużyny z innych lig wypełniając brakujące miejsca (pozostałe 11 drużyn z ligi A uzyskało awans w ramach ścieżki eliminacyjnej), Rumunia, Bułgaria i Węgry. Liga B to ekipy Bośni i Hercegowiny, Słowacji, Irlandii Północnej i Irlandii, ekipy z ligi C to Szkocja, Izrael, Serbia i Norwegia.

Przygotowania do baraży – oferta bukmacherów

Zainteresowanie spotkaniami barażowymi jest już spore, poszczególne grupy finałów już zostały rozlosowane, dlatego ekipy mające awans zastanawiają się na kogo mogą trafić. Jednocześnie przygotowywane turnieje to wielka gratka dla fanów. STS już przygotował ofertę kursową na to kto może z poszczególnych turniejów awansować, znajdziemy również ofertę na rozlosowane już spotkania półfinałowe wszystkich turniejów.