Strona główna Aktualności KSW 47 – kogo zobaczymy na gali?

KSW 47 – kogo zobaczymy na gali?

778
0
PODZIEL SIĘ

Pierwsza historyczna gala w 2019 r odbędzie się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Kolejny raz największa organizacja MMA zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi natomiast w konfrontacjach widowiska znów będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników federacji.

Wspaniałym hitem na gali w Łodzi będzie walka o pas czempiona wagi ciężkiej. Ważny czempion KSW Philip de Fries zawalczy z innym mistrzem – Tomaszem Narkunem. W innych ciekawym pojedynku uda się zobaczyć konkurencję Mariusza Pudzianowskiego jak również Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza olimpijskich zawodów będzie to debiut w organizacji KSW. Kołecki stoczył do tej chwili 7 konfrontacji w MIXED MARTIAL ARTS z czego aż w 6 zwyciężał. Zapewne wróży nam się nader interesujące widowisko z wielkimi emocjami.

W pozostałych starciach uda się zobaczyć wiele rzeczywiście niesłychanie znanych zawodników MMA I KSW a wśród nich m.in. byli czempioni KSW kategorii półśredniej KSW – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Zapewne mnóstwo wielbicieli KSW przejmuje się w jaki sposób będzie można obserwować live w tv a także przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy detale dotyczące transmisji na żywo, usługi PPV czy też wskazówek oglądania czy też dokładnej listy walk gali.

KSW 47 live w tv oraz online

Najpotężniejsze gale KONFRONTACJI SZTUK WALKI na których występują najogromniejsze sławy KSW w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej usłudze KSW TV PPV. Podobnie będzie w przypadku premierowej gali KSW organizowanej w 2019 r.

Wydarzenie KSW 47 na żywo będzie można oglądać w telewizji jak również w przez internet, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji live gali. Posiadając telewizję kablową ale także satelitarną, można dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do emisji KSW. Z zasady jest to cena 40 złotych jaka doliczana jest do bieżącego rachunku za telewizję.

W internecie transmisje z gal KSW dostępne są poprzez serwis KSW TV PPV która pozwala na wykupienie dostępu do emisji stream za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba więc zawierać umowy z żadną telewizją, bowiem usługa KSW TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do tv, ale specjalną aplikacją w jakiej kupuje się jednorazowo usługę do gali. Z usługi może skorzystać wszelki kibic MMA w Polsce, niezależnie od tego w jakim miejscu właśnie się znajduje. Strona PPV KSW TV dostępna jest na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą należy dokonać jest wejście na portal KSWTV i rejestracja konta w serwisie. Konto można założyć w tradycyjny sposób – przez aktywację adresu pocztowego, a także przez aplikację Facebooka. Stworzenie konta na stronie Ksw ppv tv jest całkowicie nieodpłatne.

Jeśli założyłeś już konto, możesz kupić stream do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz zapłaty, uzyskasz możliwość oglądania całej gali online z dodatkową możliwością oglądania powtórek z gali MMA poprzez kolejne 72 h po skończeniu widowiska, a ponadto w momencie transmisji online przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Usługa PPV na witrynie KSW TV jest przystosowana do określonych rodzajów sprzętu natomiast ich cała lista udostępniona jest w serwisie Ksw ppv. Transmisja dostępna jest na monitorach pecetów za pośrednictwem najatrakcyjniejszych przeglądarek www.

iestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki której możliwe byłoby obejrzeć transmisje tv przez apkę na urządzeniach mobilnych.

Zobacz też: Gdzie wykupić dostęp KSW?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównej walce oglądać będziemy Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wysoki hit i konfrontacja dwóch mistrzów KSW najwyższych klas wagowych w KSW. Stawką tego starcia będzie pas czempiona w wadze ciężkiej. Ponadto na fanów ksw czeka też inne wielkie starcie.

Jak wspomnieliśmy na początku w najciekawszej rywalizacji gali mma miłośnicy zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch potężnych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Pudzian przetestuje dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w organizacji KSW MMA.

W innej również emocjonującej konforntacji zobaczymy walkę powracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem KSW w wadze półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych jest 6 pozostałych rywalizacji zaś ich pełną listę przedstawiamy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs Maicej Kazieczko
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here