F1 2019: Gdzie oglądać transmisje wyścigów?

Nowy sezon kolejnego sezonu wyścigów Formuły 1 coraz bliżej. Nadciągające grand prix wytwarzają ogromniejsze emocje wśród wielbicieli F1 niż choćby w minionych latach. Jednoznacznie czynnikiem niesamowicie silnego zaangażowania wyścigami Formuły 1 jest powrót Roberta Kubicy do wyścigów. Polak po bardzo długiej przerwie powróci na tory F1 jako czołowy kierowca teamu Williams.

Kubica w Formule 1

Wzmianki o powrocie Polaka do wyścigów Formuły 1 pojawiały się w dziennikach od dużej liczby wszak w tym roku plotki owe stały się prawdą. Jedyny Polak w historii grand prix wróci na tor jako kluczowy kierowca drużyny Williams zaś premierowy z udziałem Kubicy odbędzie się 17.03.

Polak został kierowcą zespołu Williams F1. Jest to brytyjski team którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w GP Formuły 1. Od 2014 r bolidy drużyny Williams budowane są na napędach Mercedesa. Powrót polskiego zawodnika został formalnie ogłoszony w listopadzie 2018 roku. Natychmiast po wydaniu informacji o tym, iż polski zawodnik będzie ścigać się w roku 2019, stwierdzono także że Orlen Polski Koncern Naftowy został sponsorem drużyny Williams.

F1 jak oglądać F1 w TV sezon 2019?

Prawa telewizyjne do transmitowania Formuły 1 GP na obszarze Polski posiada kanał Eleven Sports. Jak już zostało zakomunikowane, kanał Eleven Sports live będzie publikować wszystkie GP Formuły 1, eliminacje ale także treningi inaugurujące każdy weekend z F1. Redaktorzy Eleven Sports zapowiedzieli również, iż w ramach transmisji dostępne będzie też studio, szczegółowe programy publicystyczne, artykuły i reportaże dotyczące polskiego zawodnika, f1 i wszelkich tematów związanych z wyścigami F1.

Stacja Eleven live można obejrzeć w ofercie wielu platform telewizyjnych ale także live online. Stacje Eleven udostępniane są u dwóch operatorów satelitarnych czy wielu kablowych a także za pośrednictwem platform dostępnych w sieci internet. Największą z platform jest portal Player+, w którym za miesięczny dostęp do stacji Eleven Sports należy zapłacić 15 pln. Po kupnie usługi, osoba otrzymuje dostęp do wszelkich transmisji jakie nadawane są na kanałach Eleven w tym dodatkowo wyścigi Formuły 1.

F1 sezon 2019

Sezon 2019 zainauguruje się w marcu wyścigiem w Australii. Pierwsze Grand Prix zostało zaplanowane wyścig został przewidziany na 17.03 jednakże już dwa dni wcześniej będzie można śledzić treningi z udziałem wszelkich teamów, w tym jeszcze zespołu Roberta Kubicy. W marcu i kwietniu na kibiców Formuły 1 czekają wyścigi w Bahrajnie ale także Chinach. Pod koniec kwietnia F1 rozpocznie serię grand prix f1 w Europie, jakie potrwają aż do września. W owym czasie seria F1 odwiedzi między innymi Francję, Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy.

We wrześniu wyścigi Formuły 1 przeniosą się do Azji a następnie do Ameryki płn i płd. Sezon Formuły 1 ukończy się na początku grudnia 2019 wyścigiem o Grand Prix Abu Zabi. W sumie w 2019 roku opracowanych zostało dwadzieścia jeden wyścigów f1.

W sezonie 2019 do Formuły 1 zgłosiło się 10 teamów f1, a kazdy team f1 reprezentowany będzie poprzez dwóch kluczowych kieroców f1 i prawdopodobnych kierowców bolidów rezerwowych.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.