Strona główna Aktualności KSW 47 – Pudzian vs Kołecki w walce wieczoru

KSW 47 – Pudzian vs Kołecki w walce wieczoru

1356
0
PODZIEL SIĘ

Premierowa gala Konfrontacji Sztuk Walki w 2019 roku odbędzie się 23.03 łódzkiej  Atlas Arenie. Ponownie największa federacja MMA zorganizuje galę w Łodzi, natomiast w starciach wieczoru będzie można obejrzeć największe gwiazdy MMA.

W najważniejszym starciu zobaczymy Szymona Kołeckiego i Mariusza Pudzianowskiego. Dla dwukrotnego mistrza olimpijskiego walka ta będzie debiutem w organizacji KSW. Kołecki stoczył na razie 7 walk w formule MMA z czego aż 6 zwyciężył. Z pewnością zapowiada nam się niesłychanie atrakcyjne wydarzenie z niesamowitymi emocjami.

W kolejnych walkach zobaczymy naprawdę bardzo znane nazwiska w świecie MMA a pośród nich byli mistrzowie kategorii półśredniej KSW – Borys Mańkowski oraz Dricus Du Plessis.

Z pewnością wielu kibiców chce wiedzieć w jaki sposób będzie można obserwować na żywo w tv oraz internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy szczegóły dotyczące transmisji, usługi PPV a także pełnej listy walk.

KSW 47 na szybko w tv oraz internecie

Największe widowiska KSW na których występują wojownicy MMA w Polsce i Europie dostępne są przez płatny system PPV. Podobnie będzie też przy pierwszej gali organizowanej przez KSW w 2019 r.

Galę KSW online będzie można oglądać w tv przez internet, wykupując dostęp do transmisji. Posiadając telewizję kablową czy też satelitarną, należy skontaktować się u swojego operatora i dowiedzieć jakie są zasady i sposoby na wykupienie dostępu do transmisji. Z reguły jest to opłata 40 zł którą następnie operator dolicza do kolejnego rachunku za usługę telewizji.

Przez Internet transmisje z wydarzeń KSW dostępne są przez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji live online za pośrednictwem strony internetowej KSW TV. Nie trzeba mieć podpisanej umowy z telewizją, ponieważ usługa KSW TV nie jest pakietem extra w telewizji, tylko odrębną usługą na której opłaca się jednorazowo dostęp do wybranej gali. Z usługi może skorzystać każdy kibic, niezależnie od tego w którym kraju obecnie jest. Usługa PPV KSW TV dostępna jest nie tylko w Polsce, ale też i na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest wejście na stronę kswtv.com i założenie konta w serwisie. Konto można zarejestrować w tradycyjny sposób – poprzez aktywację adresu pocztowego, a także przez Facebooka. Otwarcie konta w KSW TV jest całkowicie bezpłatne.

Jeśli założyłeś konto, możesz zakupić już dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Gdy dokonasz zapłaty, uzyskasz możliwość oglądania całej najbliższej gali na żywo z dodatkową opcją oglądania powtórek przez kolejne 72h po zakończeniu wydarzenia, a ponadto w trakcie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranego momentu.

Serwis PPV w aplikacji KSW TV jest dostosowany do określonych typów i konfiguracji sprzętu a ich pełna lista udostępniona jest na stronie KSW TV. Transmisja dostępna jest na komputerach za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Niestety nie ma jeszcze aplikacji mobilnej, dzięki której można byłoby obejrzeć transmisje przez aplikację na tablecie czy telefonie.

Sprawdź jak oglądać KSW: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-wykupic-i-jak-ogladac

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy w głównej walce fani zobaczą prawdziwie ciężki pojedynek dwóch wielkich mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Mariusz Pudzianowski zweryfikuje umiejętności Szymona Kołeckiego, dla którego walka ta będzie debiutem w organizacji KSW.

W drugiej najbardziej ekscytującej walce zobaczymy powracającego po kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który jeszcze niedawno był mistrzem KSW w wadze półśredniej. Ponadto na gali KSW 47 w Łodzi zaplanowanych zostało 7 pozostałych pojedynków – ich pełną i aktualną listę prezentujemy niżej.

KSW 47 – karta walk

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here