Strona główna Aktualności KSW 45 na Wembley już w ten weekend

KSW 45 na Wembley już w ten weekend

1018
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami czwarta tegoroczna gala FEDERACJI KSW – w październiku 2018 r odbędzie się czwarta tegoroczna gala najbogatszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi zawodnicy mma z Polski oraz Europy po raz kolejny stoczą wspaniałe walki. Gala o której mowa odbędzie się w Londynie 6 października. Kto będzie walczyć na gali? Jak oglądać galę KSW 45?

KSW 45 na żywo w tv ale też internecie

Kibice MMA przyzwyczaili się już do tego, iż najciekawsze gale MMA I KSW W EUROPIE można śledzić jedynie płacąc za transmisję PPV. Galę KSW online będzie można obserwować w tv a także internecie za pośrednictwem funkcji KSW PPV zaś cena dostępu wyniesie 40 złotych.

Największe sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie dostępu do historycznej gali za pośrednictwem własnych źródeł sprzedaży. Osoby, jakie nie posiadają możliwości wykupienia PPV w tenże sposób, mogą jednak skorzystać z KSW PPV – nie wiesz jak oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odnośnik.

KSW 45 – jak wykupić dostęp do PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe oraz kablowe, jakie umożliwiają live stream z gali umożliwiają zakupienie usługi KSW PPV TV za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje internetowe, w jakich można zamówić następujące usługi, ale także formy telefoniczne – przez SMS czy też połączenie. By dowiedzieć się jak zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do hitowej gali, najlepiej wstąpić na wirtynę operatora od jakiego klient posiada telewizje ale również zobaczyć w który rodzaj możliwe będzie wykupienie usługi PPV.

Gdy nie masz możliwości wykupienia hitowej gali poprzez operatora posiadanej telewizji, kolejnym trybem na uzyskanie dostępu do transmisji live będzie zakup gali w usłudze KSW TV w której korzystając elektroniczne formy płatności, możliwe jest zakupić PPV. Wystarczy utworzyć konto i osiągnąć płatności. Następnie odbiorca po zalogowaniu na indywidualne konto będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W akcji wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w ogromnym stylu do konfrontacji w mma, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudziana i owym samym zbliżył się do pojedynku o mistrzowski pas.

W drugiej z potężnych rywalizacji wieczoru wystąpi dodatkowo Michał Materla, znany widzom w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina będzie to następna możliwość żeby przyciągnąć się do walki o pas mistrza.

Następną niezwykłą gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził w Wielkiej Brytanii i z pewnością jego walka będzie cieszyć się niesamowitą popularnością. Dla Popka będzie to też powrót po przegranej z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny zawodnik ksw, jaki wystąpi na historycznej gali na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym stylu zaczął karierę w MMA i szczególnie szybko dostał kibiców. Polski zawodnik zwyciężył już 3 konfrontacje i następna na gali w Londynie będzie dla niego najprawdopodobniej jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na konkurencję o pas ksw.

Scott Askham to zawodnik ksw jaki na gali w obecnym roku potrafił powstrzymać wielkiego Michała Materlę. Brytyjczyk wielkimi i pewnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika i pokazał, że jest teraz w czołówce wojowników mma KSW wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zadebiutuje znany Akop Szostak, jaki do tej fazy rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Można się spodziewać, że będzie wtedy szczególnie popularna rywalizacja wśród fanów, którzy do owej pory nie zajmowali się MMA.

To jednak nie wszystko – na historycznej gali będziemy oglądać jeszcze wielu innych dobrych reprezentantów, a tę kartę walk gali KSW 45 na Wembley eksponujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Popek Monster – Erko Jun
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Michał Materla – Damian Janikowski
Scott Askham – Marcin Wójcik
James McSweeney – Thiago Silva
Wagner Prado – Max Nunes
Akop Szostak – TBA
Leszek Krakowski – Alfie Davis

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here