KSW 45: kto wystąpi na gali?

Przed nami następna tegoroczna gala ORGANIZACJI KSW – w październiku tego roku odbędzie się 4 tegoroczna gala najważniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy mma z Polski jak również Europy po raz kolejny stoczą szczególne starcia. Gala odbędzie się w Londynie 6 października. Kto będzie walczyć na gali? Jak oglądać KSW 45?

KSW 45 stream w tv a także internecie

Kibice KSW W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, iż najlepsze gale MMA można obejrzeć wyłącznie płacąc za stream PPV. Galę KSW na żywo będzie można śledzić w tv oraz online za pośrednictwem KSW PPV zaś kwota wyniesie 40 złotych.

Najpotężniejsze telewizje kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do kolejnej gali za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Osoby, jakie nie mają możliwości dokonania zakupu PPV w owy rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi kSW TV – nie dowiedziałeś się z różnych źródeł jak oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – jak zakupić PAY-PER-VIEW?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe ale także kablowe, które dają stream z gali umożliwiają nabycie systemu KSW PPV TV za pośrednictwem swoich kanałów transakcji. Są nimi aplikacje online, w których istnieje możliwość zamówić specjalne usługi, ale jednocześnie formy telefoniczne – przez SMS ale również połączenie. Aby dowiedzieć się w jaki sposób kupić możliwosć oglądania i dostęp do historycznej gali, najlepiej wpaść na serwis internetowy internetową operatora od którego użytkownik posiada telewizje ale także stwierdzić w który sposób dostępne będzie wykupienie systemu DOSTĘPU PPV.

Jeżeli nie otrzymujesz możliwości wykupienia gali przez operatora posiadanej tv, oryginalnym sposobem na osiągnięcie dostępu do transmisji będzie kupno gali ksw w usłudze KSW TV w jakiej korzystając elektroniczne systemy płatności, istnieje możliwość zakupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i stworzyć płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na swoje konto klienta będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W kampanii wieczoru będzie walczyć Karol Bedorf, który zawrócił w ogromnym systemie do pojedynków, pokonując Mariusza pudziana pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Pudziana i tymże samym przybliżył się do konfrontacji o pas ksw.

W drugiej z kluczowych starć wieczoru stoczy pojedynek też Michał Materla, znany miłośnikom mma w całym kraju. Dla wojownika ze Szczecina walka będzie to kolejna możliwość żeby przyciągnąć się do konfrontacji o pas czempiona.

Następną wielką gwiazdą na historycznej gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki mnóstwo lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z pewnością jego konfrontacja będzie cieszyć się ogromną popularnością. Dla Króla Albanii będzie to powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik, jaki wystąpi na hitowej gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim sposobie rozpoczął karierę w MMA i wyjątkowo łatwo zdobył kibiców. Polski zawodnik wygrał już 3 rywalizacje i następna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na walkę o pas czempiona.

Scott Askham to wojownik który na gali w aktualnym roku potrafił zakończyć wielkiego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi i dobrymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i udowodnił, iż jest teraz w elicie wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali ksw w Londynie na KSW zapoczątkuje znany Akop Szostak, jaki do tej chwili rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie wówczas wyjątkowo popularna walka wśród fanów mma, jacy do tejże chwili nie angażowali się MMA.

To aczkolwiek nie wszystko – na gali ksw uda się zobaczyć też wielu innych wspaniałych zawodników mma, a tę kartę walk gali KSW 45 w Londynie cechujemy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.