Strona główna Aktualności KSW 46 w Gliwicach! Znamy szczegóły gali

KSW 46 w Gliwicach! Znamy szczegóły gali

1158
0
PODZIEL SIĘ

Ponownie federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI postawiła na galę Hitowej gali na Górnym Śląsku. Nowoczesna arena, hala widowiskowa Arena Gliwice będzie gospodarzem ostatniej w tym roku Gali FEDERACJI KSW. Już 1 grudnia tego roku w oktagonie obiektu w Gliwicach wystąpią zawodnicy ksw z czołówki światowej ORGANIZACJI. Hala w Gliwicach będzie miejscem  hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALK w tymże roku, odbywającej się na obszarze Polski. Gala KSW po raz pierwszy przyjedzie do Gliwic, gdzie oczekuje wielkie emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio wojowników rywalizacji wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 stream w telewizji i online

Widzowie aby oglądać galę KSW online będą musieli skorzystać z systemów, przygotowanych szczególnie dla nich na okoliczność walk KSW. Potyczki wojowników będziesz mógł śledzić za pomocą usługi PPV, jakiego wdrożenie zezwoli na obejrzenie wszelakich konfrontacji w mma na gliwickiej Gali. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z przystępnych rodzajów zamówienia ppv transmisji na żywo z gali KSW. Będzie można kupić za pośrednictwem strony i witryny internetowej usługowdawcy, przesyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, które odkryją Państwo na witrynie lub też dzwoniąc pod numer telefonu BOK, umieszczony również na stronie www. Żeby obejrzeć galę KSW w tv, powinno się zamówić usługę przed galą, operator gwarantuje niezakłóconą transmisję widzom, jacy opłacą zamówienie usługi ppv do ustalonej godziny przed galą KSW. KSW będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo online. Legalnie oglądać będziesz wszelkie starcia w tv internetowej IPLA oraz w KSW PPV TV. Jeżeli zechcesz obejrzeć KSW 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym operatorze a także zapłacić za stream do emisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki aplikacji Timeshift, tym bardziej, że w KSW TV będziesz miał dostęp do transmisji także przez 72 godziny po skończeniu Gali.

KSW 46 – jak kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w serwisie, możesz zalogować się do niego poprzez konto e-mail lub też poprzez Facebook’a. Stworzenie konta w serwisie jest bezpłatne. Kiedy masz już swoje konto użytkownika, możesz zrealizować opłaty za transmisje online walk na gali KSW 46. Kiedy dokonasz zapłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek przez następne 72 godziny po KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w aplikacji PAY-PER-VIEW możesz oglądać gliwicką galę, jest zaadaptowana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na stronie internetowej serwisu. Obejrzysz w wysokiej jakości na monitorze laptopa, nie powstała jeszcze apka, dzięki której zobaczysz galę na tablecie czy też smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Widzowie w hali Arena Gliwice oraz widzowie, jacy obejrzą KSW na ekranie telewizora czy sprzętu, będą świadkami dziewięciu znakomitych bitew ostatnich na gali KSW w 2018 roku. Ostatnia hitowa gala ORGANIZACJI KSW 2018, a zarazem piąta, która odbędzie się w Kraju zgromadzi na ringu najpopularniejszych zawodników FEDERACJI KSW. Poznaliśmy już nazwiska tych, którzy stoczą rywalizację wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a starcie będzie podwójnie zaciekłe… Wola osiągnięcia wygranej nad przeciwnikiem połączy obydwu wojowników ksw, którzy w marcu bieżącego roku stoczyli pamiętną konfrontację na gali KSW 42. W trakcie marcowego widowiska mma, niepokonany od dziesięciu lat, w 20 walkach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy zawodnik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie planował odgryźć się za stratę indywidualnej, wspaniałej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej panujący czempion ksw w kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są wygrane poprzez nokaut czy też poddanie, na pewno nie odda zwycięstwa w łatwy sposób. Specjalnie na gali zobaczymy jeszcze 8 różnych innych walk na karcie, a ich cała lista jest poniżej.

Sprawdź również instrukcję jak oglądać KSW 46 w Gliwicach.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here