Strona główna Aktualności KSW 40 w Dublinie: Gamrot vs Parke II

KSW 40 w Dublinie: Gamrot vs Parke II

1066
0
PODZIEL SIĘ
Polska federacja KSW obwieściła na koniec lipca, że kolejna tegoroczna gala organizacji zaplanowana została 22.10.2017 r w Dublinie. Aktualnie wiemy także aktualnie to kto wystąpi i będzie walczyć w jednej z konkurencji wieczoru gali w stolicy Irlandii – Dublinie.

 

W pierwszej z dwóch konkurencji wieczoru uda się zobaczyć kolejną walkę Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Będzie więc to rewanżowy pojedynek po niedawnym starciu tych dwóch zawodników KSW na żywo na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali 27. maja wygrał jak dotąd niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach pokonał jednolitą decyzją arbitrów.

 

Walka natomiast była niesłychanie wyrównana a sfrustrowany Irlandczyk chwilę po przeprowadzeniu gali domagał się rewanżowej bitwy z lokalnym zawodnikiem MMA. W czerwcu a także lipcu, gdy wszelacy kibice MMA czekali na informację – kiedy i gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki 40, Parke co chwilę wspominał o sobie w mediach społecznościowych żądając rewanżu. Dopiął swego – dziś już oficjalnie można powiedzieć, że na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 obejrzymy drugi etap pomiędzy Mateuszem Gamrotem a także Normanem Parkiem. Z pewnością dodatkowo tym razem będzie to niesamowity pojedynek który przejdzie do historii pod względem szumu w mediach społecznościowych, ale też i gatunku sportowego obydwu zawodników – trzeba pamiętać, iż Parke to były reprezentant organizacji Ultimate Fighting Championship, dla którego stoczył dziewięć walk, z czego pięć zwyciężył a jedną zremisował.

 

Gala KSW 40 jedynie w PPV
Galę KSW Dublin w tym jeszcze konfrontację Gamrot – Parke na żywo będzie można obserwować tylko w systemie Pay-per-view – w KSW LIVE STREAM ale także w Cyfrowym Polsacie. Taką informację udostępnił na twitterze jeden ze współwłaścicieli federacji KSW. Do ostatniej pory każda gala emitowana jedynie w PPV kosztowała 40 złotych za dostęp do transmisji na żywo ze wszystkich konkurencji. Zapewne zatem i tym razem koszt za dostęp do gali będzie taki sam. Należałoby jeszcze przypomnieć, że miniona gala KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie była rekordowa nie tylko względem liczby sympatyków na stadionie czy wielkości walk o pas, lecz również i wartości sprzedanych dostępów Pay-per-view. Jednakże właściciele organizacji KSW nie podają prawdziwych danych na owy temat, więc potrafimy się zaledwie domyślać jakie są to ilości.

 

5 rund po 5 minut w mistrzowskich pojedynkach
Od gali KSW w Dublinie federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wprowadza nową normę dotyczącą mistrzowskich pojedynków. Od kolejnej gali starcia o pas będą ustalone na 5 rund po pięć minut. Stanowi to więc kolejny krok polskiej federacji KSW do stania się wysoce kompetentną federacją na ogólnoświatowym rynku. W Ultimate Fighting Championship już z początkiem 2001 r konfrontacje o mistrzostwo czy walki wieczoru liczą pięć rund i tym samym szlakiem zamierza podążać organizacja MMA KSW dla jakiej z pewnością pierwsza walka 5×5 będzie wielkim doświadczeniem.

 

Kogo obejrzymy w następnych starciach gali KSW 40?
Na ten moment federacja KSW nie przedstawia żadnych oficjalnych informacji o tym kogo więcej zobaczymy na gali w Irlandii, ale widzowie już toczą rokowania na temat dopuszczalnych pojedynków. Jedno jest jasne – na następującej gali nie dostrzeżemy Mameda Khaldova, któremu skończyła się umowa z KSW i dopiero we wrześniu tego roku poznamy nowe plany najpopularniejszej polskiej znakomitości MMA i KSW w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here