Strona główna Aktualności Khalidov vs Narkun i Materla vs Askham na KSW 42 w Łodzi!

Khalidov vs Narkun i Materla vs Askham na KSW 42 w Łodzi!

1098
0
PODZIEL SIĘ
W tym roku pierwsza gala KSW zaplanowana została na 03.03.2018 roku w Łodzi Federacja mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wraca do Atlas Areny w Łodzi po  pięciu latach i prawdopodobnie będzie to kolejna szczególna gala z udziałem najważniejszych gwiazd SZTUK WALKI w Europie. Na galę w marcu zaplanowanych jest aż 9 pojedynków a w 3 z nich stawką będzie pas mistrza. Do największych sław które walczyć będą na gali KSW 42 zaliczyć można między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego oraz Karola Bedorfa.

W rywalizacji głównej obejrzymy dwóch czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Walka odbędzie się na określonym zakresie wagowym a stawką walki nie będzie żaden mistrzowski pas a konfrontacja trwać będzie trzy rundy po pięć min. Chalidow to gwiazda sztuk walki w Kraju i najbardziej charakterystyczny wojownik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Zawodnik mma z Olsztyna jest w tym momencie w wspaniałej formie oraz może pochwalić się doskonałą serią zwycięstw. 5 ostatnich walk w mma Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a gwiazdor mma ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet wygranych a ponadto zawsze zachwyca niewątpliwie wyjątkową kondycją i dyspozycją na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednym ze starć wieczoru gali, a także w systemie PPV KSW 42 online oglądać będziemy Michała Materlę, który po długiej przerwie powrócił do pojedynków na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Teraz wielki wojownik stanie przed następną możliwością ażeby okazać się miłośnikom MMA oraz wrócić do konkurencji o pas. Po klęsce z Mamedem Chalidowem w 2015 roku, Materla stoczył trzy starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale też Paulo Thiago. Wszystkie trzy starcia zakończyły się  wygranymi – 2 przez nokaut techniczny i 1 przez nokaut

Mateusz Gamrot to kolejny wielki wojownik który ponownie będzie bronić pasa. Dwa ostatnie starcia Gamrota to wielkie pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym zakończył się wygraną po trzech rundach a na KSW w Dublinie walka została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym arbiter nie pozwolił na przedłużanie hitowego starcia. Tym razem gwiazdor z Poznania z pewnością będzie potrzebował skończyć bitwę na własną korzyść.

Na pewno wszelkich kibiców MMA ucieszy fakt, iż ponownie uda się zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości fanom w poprzednich latach kojarzy się jedynie z komentowaniem transmisji gal KSW. Jurkowski powrócił do walk MMA na gali ksw 39 na Pge Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny triumf z niebywale doświadczonym rywalem.

Na hitowej gali KSW 42 która transmitowana będzie w telewizji i internecie w systemie PPV – dowiedz się – KSW jak oglądać, przewidziano także konfrontację o pas ksw kobiet. Sympatyków KSW I MMA zapewne uraduje także fakt iż na gali w łódzkiej Atlas Arenie będzie dane zobaczyć interesującą Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KSW zadziwia swoją predyspozycją i stylem zamykania walk. Lipski jest aktualną mistrzynią a kibice MMA podziwiają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, a także jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi przewidziano 9 bitew, natomiast pełna aktualna karta konfrontacji składa się z następujących starć:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 22.01.2018)

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun

Michał Materla – Scott Askham

Mateusz Gamrot – TBA

Ariane Lipski – TBA

Łukasz Jurkowski – TBA

Marcin Wójcik – Chris Fields

TBA- TBA

TBA – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here