Strona główna Artykuły bukmacherskie Kim jest bukmacher i jakie są firmy na polskim rynku?

Kim jest bukmacher i jakie są firmy na polskim rynku?

908
0
PODZIEL SIĘ

Jeżeli trafiłeś na ten artykuł to z pewnością planujesz rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich i szukasz informacji gdzie można typować mecze w internecie a także w punktach stacjonarnych. Kim jest bukmacher i na czym polega jego rola w zakładach sportowych?

Bukmacher…
Bukmacher
jest firmą która oferuje możliwość zawierania zakładów z klientem. W Polsce wyróżnia się dwa rodzaje firm bukmacherskich – oferujące zakłady w punktach naziemnych oraz tych którzy oferują zakłady przez Internet. można na przykład postawić darmowy zakład a dowolnie wybrane wydarzenie sportowe. Z reguły każdy bukmacher posiada unikalną ofertę zakładów podzieloną na dwie sekcje – zakłady tradycyjny i zakłady live. Pierwsza grupa zakładów do zakłady przedmeczowe które można zawierać przed rozpoczęciem wydarzenia. Zakłady live to możliwość typowania w trakcie meczu, często połączone również z symulacją graficzną meczu lub/i oknem z transmisją online. Wiele z istniejących firm oferuje ponadto bonusy bukmacherskie dzięki którym można rozpocząć grę typując zakład bez ryzyka lub darmowy zakład oraz bonus powitalny który z reguły powiększa wpłaconą kwotę dostępną na zakłady bukmacherskie.

Firmy bukmacherskie w Polsce
Nową firmą na Polskim rynku która uzyskała dość niedawno licencję jest bukmacher Superbet. Ponadto w Polsce można typować wydarzenia sportowe u takich bukmacherów jak STS, Fortuna, Totolotek, LV BET, eTOTO, Milenium oraz ForBET.

Polecani bukmacherzy
Wśród firm działających na Polskim rynku z pewnością można wyróżnić takie marki jak Totolotek, LV BET oraz Fortuna. Każda z tych firm posiada naprawdę imponującą ofertę zakładów internetowych oraz zakładów na żywo, które są coraz bardziej popularne. Każda firma różni się jednak od siebie, nie tylko ofertą zakładów, ale także bonusami i promocjami dla nowych i istniejących użytkowników. Warto więc zaczerpnąć więcej informacji na forach i blogach bukmacherskich na których profesjonalni gracze dzielą się swoimi spostrzeżeniami i udzielają cennych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here