Strona główna Aktualności Gdzie oglądać kanały Polsat Sport Premium?

Gdzie oglądać kanały Polsat Sport Premium?

1157
0
PODZIEL SIĘ

Kibice w Polsce przyzwyczaili się już, że rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA co kilka lat pokazywane są przez inną stację telewizyjną. Nie inaczej jest w tym sezonie. Prawa to transmitowania najlepszych klubowych rozgrywek na świecie i wszystkich jej meczów przejęła grupa Cyfrowy Polsat.

Wprowadziła jednak całkiem inne, niż dotychczas rozwiązanie i nowy standard. Wcześniej poszczególne telewizje po prostu dołączały mecze Champions League do swojej ramówki i transmitowały je w dostępnych już wcześniej kanałach. Producenci Polsatu stwierdzili jednak, że rozgrywki są na tyle prestiżowe, że wymagają oryginalnej i specjalnej oprawy. Dlatego światło dzienne ujrzały dwa nowe kanały – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy dodatkowe w systemie PPV.

Po raz pierwszy w Polsce kibice mogą zobaczyć wszystkie mecze każdej kolejki Ligi Mistrzów, a także spotkania w ramach Ligi Europy. Transmisja zmagań dostarczana jest w jakości Super HD. Na tę okazję Polsat specjalnie wybudował najnowocześniejsze studio sportowe o powierzchni 700 m² ze ścianą wideo w rozdzielczości 4x4K. Dodatkowe kanały uruchamiane są podczas grupowej fazy turnieju, kiedy równolegle rozgrywanych meczów jest więcej, niż dwa. Dzięki temu widzowie nie są skazani na oglądanie jedynie wybranych drużyn, ale mogą śledzić dowolne spotkanie w ramach kolejki. Z pewnością jest to duża atrakcja dla kibiców mniej popularnych drużyn, których mecze często przepadały w przypadku selekcji spotkań do transmisji, a fani skazani byli na skróty lub powtórki.

Jak oglądać kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 w internecie?

Klienci, którzy kupią dostęp do kanałów w Cyfrowym Polsacie, oprócz możliwości oglądania kanałów na żywo Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium PPV w swoim telewizorze, otrzymują dostęp do platformy Cyfrowy Polsat GO. Umożliwia ona oglądanie meczów (a także innych wybranych kanałów z oferty) w przeglądarce lub za pomocą aplikacji mobilnej. Inną możliwością oglądania spotkań w internecie jest wykupienie pakietu Polsat Sport Premium na platformie Ipla. W tym przypadku widz może wybrać dostęp do kanałów na siedem kolejnych dni lub dostęp do wszystkich transmisji w sezonie.

Jak oglądać kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 w telewizji?

Najbardziej uprzywilejowani są oczywiście dotychczasowi klienci Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Część abonentów, która korzysta z wyższych pakietów, otrzymała dostęp do kanałów w ramach swojej usługi. Pozostali mogą uzupełnić swoją ofertę za dodatkową opłatą. Nowi klienci także mogą wybrać spośród różnych pakietów (najtańszy – rodzinny – w cenie 60,00 zł miesięcznie). Klienci sieci Plus mogą natomiast wykupić usługę PSP w ramach abonamentu na telefon, wówczas otrzymują dostęp do kanałów we wspomnianym wcześniej serwisie internetowym Ipla. Pakiet Polsat Sport Premium można wykupić u także w platformach: NC+, Netia oraz UPC.