Strona główna Aktualności Gala KSW 49 w Ergo Arenie 18. maja

Gala KSW 49 w Ergo Arenie 18. maja

1101
0
PODZIEL SIĘ

Następna gala federacji mma – ksw zaplanowana została na 18. maja w Gdańskiej ergo arenie. Kolejny raz na fanów mieszanych sztuk walki czeka wyjątkowa gala ksw i z pewnością prawdziwe konfrontacje z udziałem najsławniejszych sław ksw w Polsce i Europie.

W walce gali zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to duży pojedynek w jakim stawką konfrontacji będzie mistrzowski pas ksw mistrza limicie średniej. Obaj wojownicy walczyli niedawno w 2018 r i wtedy wygrał zawodnik z Wielkiej Brytanii.

Na hitowej gali konfrontacji sztuk walki 49 uda się obejrzeć jeszcze walkę o 2 mistrzowski pas – w w kategorii do 77 kilogramów. Aktualny czempion – Roberto Soldić walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w niezwykle dobrej kondycji a w wielu starciach zaprezentował, że zasługuje na możliwość rywalizacji o pas ksw.

Kolejny duży pojedynek na gali konfrontacji sztuk walki 49 to bitwa Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były czempion ksw walczyć będzie z dawnym wojownikiem walczącym w najsilniejszej federacji mma na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 transmisja w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż najpopularniejsze gale, które realizuje udostępnia wyłącznie w płatnym systemie usługi ksw ppv. Transmisja ksw stream też dostępna będzie w usłudze ppv ksw – możliwosć obejrzenia i dostęp do gali ksw 49 przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 można będzie także obejrzeć w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, tv satelitarna. Cena jest uwarunkowana od usługowdawcy, jednakże jest ona przeważnie zbliżona do kwoty, za którą wolno zyskać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw dostępna będzie po zakupie aplikacji pay-per-view dostępnej na stronie internetowej ksw tv online. Ażeby zakupić, nie trzeba zawierać umowy z żadną tv czy też platformą live. Wystarczy przejść na stronę ksw ppv tv, dobrać rodzaj płatności i dokonać transakcji.

KSW 49 – jak zakupić KSW PPV?

Proces zyskania dostępu do transmisji online ppv ksw tv jest niezmiernie łatwy. Na początek trzeba wejść na portal internetowy internetową usługi ksw tv i zarejestrować konto – aktywując je poprzez skrzynkę pocztową lub rejestrując się osobistym kontem z serwisu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest kompletnie bezpłatna.

Po utworzeniu konta trzeba przejść do systemu płatności i wyselekcjonować korzystną formę – przelew ekspresowy lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądanie – live ale też korzystając z przewijania powracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji widowiska. Co więcej po ukończeniu gali poprzez kolejne 72 godziny można odtwarzać całą transmisję gali.

Transmisja internetowa ksw ppv dopasowana jest do popularnych przeglądarek www i udostępniona jest na monitorach komputerów jak również urządzeń przenośnych. Niestety na ten okres organizacja ksw nie udziela aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby transmisję online, dlatego też jedynym systemem jest odtwarzanie poprzez przeglądatkę internetową.

Zobacz również: gdzie obejrzeć i zamówić dostęp do transmisji KSW 49.

KSW 49 – kto będzie walczyć na gali?

Jak już nadmieniliśmy w trzech najistotniejszych rywalizacjach gali uda się obejrzeć 2 w jakich stawką walki będą pasy mistrzów federacji. W jednym z nich Michał Materla powalczy ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na jaką najbardziej oczekują entuzjaści mma i ksw będzie pojedynek Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Specjalnie na gali ksw 49 prócz 3 przytoczonych pojedynków, oglądać będziemy sześć pozostałych starć w których zobaczymy mnóstwo wielkich zawodników sztuk walki. Pełna karta walk przedstawiona jest poniżej.

Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damian Janikowski