Strona główna Aktualności F1 2019: gdzie oglądać transmisje wyścigów z udziałem Kubicy?

F1 2019: gdzie oglądać transmisje wyścigów z udziałem Kubicy?

777
0
PODZIEL SIĘ

Rozpoczęcie wyścigów Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami. Nadciągające wyścigi powodują silniejsze emocje pośród Polskich fanów niżeli w ostatnich latach.

Oczywiście warunkiem tak wyjątkowego zainteresowania wyścigami F1 jest wielki powrót Roberta Kubicy do f1. Polak po niesamowicie długiej przerwie powróci do F1 jako podstawowy kierowca ekipy Williams.

Kubica w F1

Wzmianki o powrocie Polaka do GP F1 ukazywały się w portalach od dużej liczby wszak w bieżącym roku wzmianki owe stają się prawdą. Jedyny polski rajdowiec w historii grand prix powróci na tor jako główny kierowca zespołu Williams a premierowy z Robertem Kubicą odbędzie się 17.03.2018.

Polski zawodnik ogłoszony został kierowcą teamu Williams F1 Racing. Jest to brytyjska ekipa którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w grand prix Formuły 1. Od 2014 roku bolidy Williamsa konstruowane są na napędach Mercedesa. Powrót Polaka został formalnie ogłoszony w listopadzie minionego r. Zaraz po wydaniu informacji o tym, iż polski kierowca będzie kierowcą w roku 2019, stwierdzono dodatkowo iż Orlen został sponsorem drużyny Williams.

F1 gdzie oglądać F1 w telewizji sezon 2019?

Prawa telewizyjne do nadawania grand prix w Polsce dysponuje kanał Eleven Sports. Jak niedawno zostało oznajmione, kanał Eleven online będzie transmitować wszystkie grand prix Formuły 1 na żywo, eliminacje a ponadto treningi otwierające każde Grand Prix. Komentatorzy Eleven Sports zadeklarowali również, że dostępne będzie jeszcze studio, szczegółowe programy publicystyczne, artykuły i reportaże dotyczące polskiego zawodnika, f1 i wszelkich innych tematów związanych z Formułą 1.

Stacja Eleven online można obejrzeć za pośrednictwem wielu platform telewizyjnych ale również live online. Kanały Eleven widoczne są u wielu operatorów satelitarnych jak również w wielu kablowych a ponadto za pośrednictwem kilku platform dostępnych online. Największą z nich jest serwis Player+, w jakim za dostęp miesięczny do źródeł Eleven należy zapłacić 15 zł. Po zakupie aplikacji, osoba uzyskuje dostęp do wszystkich emisji jakie pokazywane są na stacjach Eleven Sports w tym dodatkowo grand prix F1.

Formuła 1 sezon 2019

Nowy sezon zainauguruje się w połowie marca grand prix w Australii. Pierwszy wyścig został zaplanowany na 17 marca jednakże już dwa dni przed będziesz mógł śledzić treningi z udziałem wszelakich drużyn F1, w tym też teamu Kubicy. W marcu i kwietniu na wielbicieli F1 czekają grand prix w Bahrajnie ale również Chinach. Pod koniec kwietnia F1 zapoczątkuje serię wyścigów w Europie, jakie potrwają aż do września 2019. W tym okresie F1 odwiedzi m.in. Francję, Niemcy, Włochy.

We wrześniu wyścigi F1 przeprowadzą się do Azji a niedługo potem do Ameryki płn i płd Sezon 2019 zamknie się pierwszego grudnia wyścigiem o gp f1 Abu Zabi. Razem w 2019 r nakreślonych zostało dwadzieścia jeden grand prix.

Na sezon 2019 do startów zgłosiło się dziesięć ekip f1, a każda druzyna reprezentowany będzie przez 2 głównych kierowców i potencjalnych kierowców bolidów rezerwowych.