LVbet to bukmacher, który powstał we wrześniu 2016 roku, i swoją kampanię przeprowadza na obszarze Polski na bazie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. W skład propozycji LVbet wchodzą zakłady sportowe, a zarówno zakłady na żywo.

LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet

Recenzja LVbet

LVbet prawnie na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla graczy swoją ofertę zakładów sportowych i zakładów na żywo. O firmie można było usłyszeć jednak trochę wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było wypatrzyć reklamy bukmachera, który był sponsorem imprezy. Z pewnością korzyścią firmy jest różnorodna oferta na lokalne gry, oraz ponadto angażowanie się w sponsoring meczów, lig oraz klubów, i także współpraca poprzez serwis „łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski i kilka innych osób prowadzą prywatne blogi.

LVbet sponsorem polskich klubów i rozgrywek

LVbet jest patronem Wisły Kraków i Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a również partnerem Polskiej Ligi Koszykówki i Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Należałoby dodać, że firma Las Vegas Drink, która jest udziałowcem LVbet, jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo szybko został złączony właśnie z reprezentacją natomiast łudząco podobne do siebie oznaczenie LVped (Las Vegas Power Energy Drink) oraz LVbet sprawiąją, iż tym bardziej marka jest łatwiejsza do zapamiętania.

Jak otworzyć konto?

Rejestracja konta u bukmachera jest niezmiernie łatwa do przeprowadzenia. Wystarczy wypełnić druk, wypełniając swoje dane oraz zatwierdzić tożsamość. Po dobrej weryfikacji, konto jest sprawne i można rozpocząć zabawę.

1. Wypełnij kwestionariusz rejestracyjny w LVbet.

2. Zaakceptuj rejestrację.

3. Zrealizuj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

Dostępne metody płatności

Wpłaty oraz wypłaty na konta gracza w LVbet dostępne są poprzez błyskawiczne przelewy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), oraz także portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy dobrać stawkę, zalogować się na konto bankowe bądź portfel internetowy i uznać przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do zastosowania w zakładach sportowych.

Opinia o lvbet

LVbet to firma, która niezwykle szybko zyskuje na popularności, dzięki wielkim promocjom w postaci wspomagania klubów, konkursów oraz lig. Tak wielka współpraca powoduje, iż firma jest nader wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest faktycznie niezwykle dobra, dzięki czemu dowolny Polski gracz znajdzie coś dla siebie.

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet