Strona główna Artykuły bukmacherskie De Fries vs Bedorf w walce wieczoru

De Fries vs Bedorf w walce wieczoru

1216
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami następna tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI – w październiku 2018 odbędzie się czwarta tegoroczna gala najsłynniejszej polskiej federacji MMA.

Najlepsi zawodnicy mma z Polski jak i Europy po raz kolejny stoczą sensacyjne starcia. Gala o której mowa odbędzie się w Londynie 6 października. Kto stoczy walkę na gali? Gdzie będzie możliwość śledzić galę KSW 45?

KSW 45 stream w telewizji oraz internecie

Entuzjaści MMA W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, iż najciekawsze gale MMA W EUROPIE można śledzić wyłącznie opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW online będzie można obejrzeć w tv i internecie za pośrednictwem funkcji KSW PPV zaś kwota wyniesie 40 złotych.

Najpotężniejsze sieci kablowe jak też cyfrowy Polsat umożliwią dostęp dostępu do hitowej gali za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Osoby, które nie mają możliwości zakupienia usługi PPV w ów rodzaj, mogą natomiast skorzystać z KSW PPV – nie wiesz z różnych źródeł w jaki sposób oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy link.

Nie wiesz jak oglądać KSW? Sprawdź szczegóły na stronie jak oglądać KSW i oglądaj galę na żywo w internecie!

KSW 45 – jak wykupić PPV?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe czy też kablowe, jakie udostępniają live stream z gali ksw umożliwiają nabycie usługi KSW TV PPV za pośrednictwem swoich kanałów transakcji. Są nimi aplikacje internetowe, w jakich istnieje możliwość zamówić następujące usługi, ale również źródła telefoniczne – poprzez SMS ale również połączenie. Żeby dowiedzieć się jak wykupić możliwość oglądania i dostęp do gali, najlepiej przejść na witrynę operatora od którego klient posiada telewizje oraz przetestować w który rodzaj możliwe będzie wykupienie usługi PAY-PER-VIEW.

Jeżeli nie posiadasz możliwości wykupienia gali przez operatora posiadanej tv, indywidualnym sposobem na osiągnięcie dostępu do transmisji na żywo będzie wykupienie historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej wykorzystując elektroniczne formy płatności, istnieje możliwość wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i przygotować płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na własne konto klienta będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W bitwie wieczoru wystąpi Karol Bedorf, który zawrócił w znakomitym stylu do walk, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudziana i owym samym zbliżył się do rywalizacji o pas mistrza.

W drugiej z istotnych walk wieczoru stoczy walkę też Michał Materla, znany kibicom ksw w całym kraju. Dla reprezentanta ze Szczecina walka ta będzie to dodatkowa możliwość ażeby przybliżyć się do konfrontacji o pas ksw.

Następną gigantyczną gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, który wiele lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z pewnością jego konkurencja będzie cieszyć się gigantyczną popularnością. Dla Popka Monstera będzie to powrót po przegranej z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny gwiazdor mma, który wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim stylu zaczął karierę w MMA i niesamowicie łatwo dostał kibiców. Polski zawodnik wygrał już 3 konfrontacje i następna na gali w Londynie będzie dla niego najprawdopodobniej jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o pas ksw.

Scott Askham to zawodnik ksw który na gali w bieżącym roku potrafił zakończyć popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi ale również dobrymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i udowodnił, że jest właśnie w elicie zawodników ksw KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zadebiutuje powszechny Akop Szostak, jaki do tej pory walczył na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie wówczas nadzwyczaj powszechna rywalizacja wśród fanów, którzy do ostatniej pory nie poruszali się MMA.

To jednak nie wszystko – na gali oglądać będziemy również wielu innych dobrych zawodników, a tę kartę walk gali KSW 45 w Londynie demonstrujemy poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here