Strona główna Aktualności Kto wystąpi na gali KSW 45?

Kto wystąpi na gali KSW 45?

1019
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami kolejna tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI – w październiku tego roku odbędzie się czwarta tegoroczna gala największej polskiej federacji MMA. Najlepsi wojownicy ksw z Polski jak także Europy po raz następny stoczą rewelacyjne walki. Gala KSW odbędzie się na Wembley szóstego października. Kto stoczy walkę na gali? Gdzie będzie możliwość śledzić galę KSW 45?

KSW 45 live w telewizji a także internecie

Miłośnicy MMA przyzwyczaili się już do tego, iż najpiękniejsze gale MIXED MARTIAL ARTS można śledzić tylko opłacając opłatę za stream PPV. Galę KSW 45 stream będzie można obserwować w telewizji ale także przez internet za pośrednictwem funkcji KSW PPV a cena za dostęp dostępu wyniesie 40 pln.

Najogromniejsze telewizje kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, które nie mają możliwości zakupienia PPV w owy rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi kSW ppv TV – nie wiesz jak oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – jak kupić dostęp PPV?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe ale też kablowe, które umożliwiają stream z gali umożliwiają zakupienie usługi PAY-PER-VIEW za pośrednictwem aktywnych źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w których istnieje możliwość zamówić następujące usługi, ale jednocześnie źródła telefoniczne – poprzez SMS ale także połączenie. By dowiedzieć się w jaki sposób wykupić możliwosć obejrzenia i dostęp do hitowej gali, najlepiej wejść na serwis internetowy internetową operatora od jakiego klient posiada telewizje czy też doświadczyć w jaki rodzaj dostępne będzie wykupienie usługi PPV.

Jeśli nie masz możliwości wykupienia historycznej gali poprzez usługodawcę posiadanej telewizji, niezwykłym trybem na uzyskanie dostępu do transmisji live będzie kupno gali ksw w usłudze KSW TV w jakiej stosując elektroniczne tryby płatności, możliwe jest kupi PPV. Wystarczy zarejestrować konto i spełnić płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na własne konto użytkownika będzie mógł włączyć transmisję.

Sprawdź jak wykupić PPV na KSW 45: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-wykupic-i-jak-ogladac

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W grze wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który powrócił w wspaniałym systemie do konfrontacji w ksw, pokonując Mariusza pudziana pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudziana i tym samym przybliżył się do starcia o mistrzowski pas.

W drugiej z podstawowych konfrontacji wieczoru stoczy walkę dodatkowo Michał Materla, znany kibicom ksw w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina walka będzie to kolejna szansa ażeby przybliżyć się do konfrontacji o mistrzowski pas.

Następną wspaniałą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki wiele lat spędził w Anglii. i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się wielką popularnością. Dla Popka Monstera będzie to powrót po porażce z Tomaszem Oświecińskim.
Damian Janikowski to kolejny gwiazdor, który wystąpi na gali ksw w Londynie. Były zapaśnik w wielkim stylu rozpoczął karierę w MMA i niesamowicie łatwo dostał kibiców. Polak wygrał już 3 rywalizacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na walkę o pas czempiona.

Scott Askham to zawodnik mma który na gali w tymże roku potrafił zatrzymać wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk wielkimi ale też dobrymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i wskazał, iż znajduje się aktualnie w elicie zawodników KSW wagi średniej.

Na gali ksw w Londynie na KSW zadebiutuje powszechny Akop Szostak, który do tej pory wojował na mniejszych galach w Polsce. Można się spodziewać, iż będzie więc wyjątkowo prosta konfrontacja pośród kibiców ksw, którzy do owej chwili nie interesowali się MMA.

To jednak nie wszystko – na gali ksw zobaczymy także wielu innych dobrych zawodników mma, a tą kartę walk gali KSW 45 na Wembley opisujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf

Michał Materla – Damian Janikowski

Dricus Du Plessis – Roberto Solidć

Popek Monster – TBA

Scott Askham – Marcin Wójcik

Akop Szostak – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here