Strona główna Artykuły bukmacherskie Zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Jaki bonus najlepszy?

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Jaki bonus najlepszy?

447
0
PODZIEL SIĘ

Nie tajemnicą jest to, że ludzie zazwyczaj obstawiają niewielkie sumy w zakładach bukmacherskich. Jednym słowem obstawiają nawet Ci, którzy nie są fanami sportu, bo takie obstawianie najzwyczajniej w świecie uzależnia od emocji. Natomiast zakłady bukmacherskie z bonusem na start od bukmachera Fortuna czy STS dają możliwość skorzystania z promocji powitalnej i darmowego zakładu.

Czym jest bonus na start?

Osoba grająca dostaje bonus na start, ale nie może go od tak sobie wypłacić i co najistotniejsze nie może grać zarobkowo, bo tego typu gra to gra raczej zbyt ostrożna. Jednym słowem osoba grająca musi postawić konkretną sumę na zakład, w którego przypadku wygrana nie jest aż tak oczywistą, potem uczynić to ponownie, a potem jeszcze raz. Tylko taki rodzaj gry sprawi, że ten bonus po części stanie się wypłacalnym lub dany ryzykant utraci swój cały wkład początkowy. Gra tego rodzaju nie dla każdego jest czymś kompletnie nowym, bo niektórzy uzależnieni grają od wielu lat i tylko co jakiś czas robią sobie te nieco dłuższe przerwy. Istnieją też ludzie, którzy mają swój system i kombinują z analizami statystycznymi, po to by zyskiwać sporo z zadziwiającą regularnością i takich właśnie ludzi można nazwać zarabiającymi na zakładach.

Najlepsze bonusy na start od bukmacherów Fortuna i STS

Nie da się też ukryć tego, że zakłady STS i Fortuna to dla wielu te zakłady o śmieszne sumy. Mowa tu o kwotach przyrównywanych do zarobku z trzech lub z czterech godzin pracy. Tego typu sumę ktoś ryzykuje co tydzień przez cztery lub pięć tygodni i jeśli taka osoba ma bonus to sprawa robi się ciekawszą, bo wygrane stają się wyższymi i zachęcają do tego większego ryzyka. Zazwyczaj takie bardziej śmiałe ryzykowanie po pewnym czasie przynosi porażkę i wtedy ten okazyjny gracz wypłaca pozostałe środki finansowe i robi sobie te kilka miesięcy przerwy. To podejście do sprawy jest niemal normą, jeśli chodzi o te bonusy, ale niektórzy nie potrafią, czy tez nie mogą przestać i co najważniejsze robią wiele, by oszukać system, ale tacy gracze chyba zawsze będą stanowić problem.

Co można typować korzystając z bonusu?

Bonus na zakłady w STS dotyczy wielu dyscyplin, czyli może być to tenis, koszykówka, piłka nożna, wyścigi konne, a czasami nawet te nie oczywiste dyscypliny, takie jak szermierka, bo ludzie muszą mieć wrażenie tego, że wygrana jest opcją osiągalną i że zawsze tak było. Sam bonus natomiast ma przyciągnąć ludzi grających okazyjnie, czyli tych, którzy zagrają kilka razy, wygrają równowartość kilku robotniczych dniówek, a potem zrobią sobie te trzy lub cztery miesiące przerwy. Takie okazyjne granie, tylko po to by z bonusem zyskać więcej na tych pewnych strzałach to raczej nie objaw choroby, a wygraną można zamienić na jakiś użyteczny przedmiot, czyli na coś takiego jak nowe zimowe buty. Rzecz jasna bywa też i tak że ludzie okazyjnie grający mogą się z czasem nieco zmienić, ale ryzyko związane z zakładami przemawia do dość wielu i dlatego wielu gra z tą analizą statystyczną w zeszycie.