Najlepsze darmowe zakłady, czyli którzy bukmacherzy oferują freebet?

Gracze w zakładach bukmacherskich przyzwyczaili się do tego, że do wygranej potrzebna jest konkretna stawka. Żeby postawić pieniądze, ryzykujemy ich utratą, a więc wydatkiem. Dlatego wśród typujących tak popularny jest darmowy zakład. W angielskiej wersji ten bonus nazywany jest freebetem, bo typer nie płaci nic za wniesienie zakładu. Z reguły nie są to wysokie kwoty, bo dla bukmachera istnieje spore ryzyko, że te pieniądze się nie zwrócą. Z reguły są to bonusy w wysokości około 20 złotych, więc teoretycznie zaszaleć zbytnio się nie da. Jednak jest to rodzaj zakładu, za który nie ponosimy żadnych kosztów, więc warto docenić taką możliwość. Kto w takim razie najlepiej wypada, jeśli chodzi o darmowy zakład?

TOTALbet z najwyższym darmowym zakładem

Najlepiej na rynku prezentuje się freebet od TOTALbetu. Nawet w standardowej wersji jest to najwyższy tego typu bonus na rynku, bo wynosi 40 złotych. Jednak jest szansa na sprawienie, by był jeszcze wyższy. Wykorzystując kod promocyjny od Bukmacher-Legalny.pl otrzymamy od TOTALbet darmowy zakład w kwocie 50 złotych! Wystarczy kilka ruchów po rejestracji i największy możliwy freebet będzie nasz. Trzeba wszakże wiedzieć, że za samą rejestrację otrzymamy 20 złotych. Skąd więc reszta należnej nam sumy? Tak naprawdę rzeczy, które trzeba wykonać, to zwykłe czynności, jakie robi prawie każdy gracz. Za każdą z nich otrzymamy dodatkowe 5 złotych.

  • Udzielenie zgody marketingowej przy rejestracji (5 PLN)
  • Wpłata pierwszego depozytu (5 PLN)
  • Pierwszy zakład z salda głównego (5 PLN)
  • Zagranie zakładu na sporty wirtualne (5 PLN)
    wykorzystując wspomniany kod promocyjny dostajesz 10 złotych w bonusie!

W sumie aż 50 złotych freebetu. Co najważniejsze, wystarczy tylko jeden obrót bonusem, aby pieniądze stały się naszą własnością. Wtedy bez problemu można je wypłacić na swój rachunek bankowy. Warto skorzystać z tej promocji TOTALbetu.

Darmowy zakład od STS

Bonus od STS składa się z kilku elementów. Jednym z nich jest także freebet, dzięki któremu dostajemy środki na zakłady. Gracz nie musi wpłacać swoich pieniędzy, a i tak otrzymuje kwotę 25 złotych, które może przeznaczyć na stawianie kuponów. Tutaj mamy jednak do czynienia z wymogami obrotu. Typer powinien zagrać za otrzymane środki trzy razy, zanim będzie mógł wypłacić je na swoje konto. Minimalny kurs takiego kuponu to 1.91 i niezależnie czy będą to kupony pojedyncze czy wielokrotne. Zanim zaczniemy obrót, najpierw trzeba zaznaczyć, że chcemy grać za środki z konta bonusowego. Po spełnieniu warunków, można wypłacić środki na swoje konto główne.
Freebet w punktach FKP

Bukmacher Fortuna wybrał nieco inną formę nagradzania swoich graczy bonusem. W tym przypadku mamy do czynienia z bonusem w formie punktów lojalnościowych. Jako darmowy zakład otrzymujemy równowartość 20 złotych, które możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Warto wiedzieć, że bukmacher przyznaje punkty lojalnościowe i gracz dopiero może je wymienić w sklepie wirtualnym Fortuny. Darmowe środki można wykorzystać bez żadnych dodatkowych warunków i to na pewno działa na korzyść tego bukmachera.

Totolotek także oferuje darmowy zakład

Jeden z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku. Zazwyczaj nie ma dla swoich graczy freebetu, jednak korzystając ze wspomnianej wyżej strony, możecie załapać się na ten bonus. Totolotek może zaoferować swoim graczom 25 złotychna darmowy zakład. Oczywiście są to środki, które możemy przeznaczyć tylko na zakłady bukmacherskie. Żeby móc wypłacić te pieniądze na swoje konto, należy nimi obrócić. Totolotek wymaga dwukrotnego obrotu, a więc w sumie trzeba będzie zawrzeć zakłady na 50 złotych. Co ważne, najmniejszy kurs zaliczany do obrotu to 2.00, a gracz ma łącznie 14 dni na spełnienie warunków freebetu. W przeciwnym razie darmowy zakład straci na ważności.

Warto śledzić oferty bukmacherów, bo darmowe zakłady są przyznawane nie tylko jako część bonusu powitalnego. Niektórzy bukmacherzy włączają je do promocji czasowych i wtedy warto wiedzieć, gdzie można skorzystać z freebetu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.