Mistrzostwa Świata 2018 – na kogo typować?

Mundial to coś co fascynuje wszystkich fanów piłki nożnej na całym świecie. Kibice codziennie, przez cały miesiąc śledzą spotkania najlepszych reprezentacji z całego świata i kibicują swoim faworytom.

Mistrzostwa Świata 2018 to doskonała okazja do tego aby typować mecze i wygrywać na dobrych typach. Jedną ze stron na której można znaleźć takie typy na Mistrzostwa Świata jest serwis oddslivesport.com gdzie użytkownicy typują po prawdziwych kursach bukmacherskich na swoich faworytów i uczestniczą w tak zwanej lidze typerów.

Serwis natomiast prezentuje zestawienie tego jak typują użytkownicy. Dzięki temu można dowiedzieć się które drużyny są faworytami w poszczególnych spotkaniach, według typerów regularnie obstawiających mecze. W poniższym tekście postaramy się natomiast przybliżyć to kto jest faworytem trwającego już turnieju.

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2018? Kursy i typy na zwycięzcę

Typy na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji to coś czego wyszukują w wyszukiwarkach fani z całej Polski. Kibice szukają najczęściej darmowych i pewnych typów na pojedyncze mecze, a także kupony akumulacyjne i zakłady ogólne takie jak ten która z drużyn wygra całe mistrzostwa.

Faworytów oczywiście jest kilku i trzeba do tej grupy zaliczyć Niemców, Brazylię, Francję, Argentynę, Hiszpanię i Belgię. Są to drużyny które w ostatnim czasie spisują się naprawdę bardzo dobrze i prezentują równą i wysoką formę.

Legalni polscy bukmacherzy największe szanse dają Brazylii i Niemcom na których kursy wynoszą 5.50 (kursy bukmachera Fortuna). Nieco więcej można zarobić gdy postawi się na końcowy sukces Argentyny, Hiszpanii czy Belgii (kursy około 11.00 – 12.00).

Złoty but Mundial 2018 – typy na króla strzelców

Oprócz sukcesów drużynowych, duże znaczenie dla czołowych ofensywnych piłkarzy z całego świata ma także złoty but Mistrzostw Świata 2018. Oczywiście w gronie faworytów do zdobycia tego trofeum podobnie jak w przypadku faworytów do wygrania mistrzostw, nie można wskazać jednego głównego faworyta, lecz kilku lub nawet kilkunastu.

Oczywiście największe szanse na zdobycie złotego buta daje się zawodnikom z czołowych reprezentacji takich jak Brazylia, Argentyna, Francja, Portugali, Belgia czy Hiszpania. Głównymi faworytami do zdobycia złotego buta są oczywiście Leo Messi, Neymar i Cristiano Ronaldo – największe gwiazdy światowego futbolu. Kursy bukmacherów wahają się w okolicy 10.00 – 13.00.

Mundiale rządza się jednak swoimi prawami i czasami nawet faza grupowa może przesądzić o tym kto będzie królem strzelców gdy np. jedna z ekip gra mecz z dużo słabszymi rywalami. W szerszym gronie faworytów do sięgnięcia po złotego buta znajduje się również między innymi Robert Lewandowski, na którego kursy wynoszą około 26.00 – 30.00.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.