Strona główna Artykuły bukmacherskie Metody depozytów

Metody depozytów

971
0
PODZIEL SIĘ

Jest wiele metod wpłacania pieniędzy do bukmachera czy tam kasyna. Pokrótce postaram się je wam trochę wyjaśnić.

Karta kredytowa – Szybki i dość mało kosztowny. Wszyscy bukmacherzy obsługują tę formę wpłat lecz rzadko tak bywa z wypłatami – często na kartę kredytową MasterCard nie można wpłacić więcej niż się od niej wypłaciło, np. wpłacamy do bukmachera 50 Euro to tyle też możemy wpłacić z powrotem na kartę i ani centa więcej, wypłaty powyżej tej sumy będę dostępne poprzez inne formy płatności. Wpłacając kartą kredytową bukmacher może doliczyć nam prowizję, zazwyczaj jest to od 1-do 3% wartości tranzakcji. Poza tym nasz bank w którym posiadamy kartę może policzyć dodatkową prowizję np. za wypłatę gotówkową z karty. Poprzez wpłatę kartą kredytową pieniądze znajdą się automatycznie na koncie gracza.

Przelew bankowy – mało kosztowny pod warunkiem, że bukmacher do którego wpłacamy pieniądze posiada konto bankowe w Polsce (bukmacherzy posiadający takie konta) są jednak wyjątki, np. wpłacając lub wypłacając z Gamebookers naliczana jest niska prowizja, a bukmacher ten nie posiada konta w Polsce. Przelew bankowy może być bezpośrednio wykonany w oddziale banku lub poprzez konto internetowe). Sposób przelewu więc może być tani lecz nie najszybszy, zazwyczaj trwa on pomiędzy 1, a 5 dniami zanim pieniądze znajdą się na naszym koncie gracza.

Przelewy 24 – znakomita opcja dla tych wszystkich którzy boją wpłacać kartami kredytowymi. Przelewy24 pozwalają na szybkie dokonanie przelewu z większości banków działających na naszym rynku. Działanie tej opcji jest proste, wykonujesz przelew bankowy który automatycznie znajdzie się na koncie bukmachera.

Skrill (Moneybookers), Netteler, PayPal – internetowe systemy płatnicze: Mało kosztowne i szybkie, dzięki nim możemy przelewać pieniądze do kilkunastu bukmacherów w czasie rzeczywistym, możemy również robić inne zakupy w sieci czy np, przesłać lub otrzymać pieniądze od znajomych. Wypłaty od bukmacherów są również szybkie.

Karty debetowe VISA ELECTRON – Następny dobry sposób, szybki i tani jednak należy pamiętać, że możliwe są wpłaty kartami które posiadają swoją datę ważności i 3 cyfrowy bezpieczny numer tzw. “security code” na odwrocie karty. Pieniądze automatycznie znajdą się na koncie gracza. Prowizja od wpłat 1-3%.

Dotpay – to elektroniczne płatności obejmujące szybkie e-przelewy z największych polskich banków, płatności kartami kredytowymi i płatniczymi, płatności telefonami komórkowymi, płatności PayPal, a także zakupy ratalne.

Dotpay sms – mając trochę niepotrzebnych środków na koncie, można kupić ze strony dotpay kod który można potem wykorzystać w bukmacherach które obsługują tą metodą.

Paysafecard, Ukash – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych, można ją nabyć w rożnych sklepach lub na stacjach BP, dzieki temu możemy wpłacić pieniądze nie dłużej niż 1min.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here