Strona główna Artykuły bukmacherskie Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce

972
0
PODZIEL SIĘ

Zakłady bukmacherskie to temat dość kontrowersyjny. Dla niektórych, to czysta forma hazardu. Inni zwracają uwagę na dodatkowe sportowe emocje towarzyszące oglądaniu ulubionej drużyny. W zależności od człowieka, możemy się zatem spotkać z różnymi opiniami na temat popularnej ,,bukmacherki”.

Bez wnikania w zbędne detale, każdy podmiot musi posiadać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Obecnie na rynku znajdziemy kilka legalnych firm bukmacherskich cieszących się tym przywilejem:
Fortuna
– Milenium
– STS (Star-Typ Sport)
Totolotek
– eToto
– ForBet
LVbet
– Superbet (otrzymał licencję niedawno).

Bieżącą sytuację można śledzić na stronie Ministerstwa Finansów. W kuluarach spekuluje się o kilku podmiotach zagranicznych, czekających na decyzję naszego państwa w kwestii przyznania licencji na grę w sieci.
Bonusy startowe

Czynnik w dużej mierze zachęcający do udziału w zabawie to atrakcyjny bonus startowy. Każdy bukmacher, posiada swoje przywileje dla użytkowników. Atrakcyjność oraz warunki obrotu bonusem, zależą od okresu w roku a także ogólnego charakteru zakładów.

Niekiedy, dla swoich klientów przygotowują oni także ciekawą ofertę w trakcie trwania przygody. Nagradza się tu lojalność czy też pecha (liczne przegrane kupony z jednym zdarzeniem psującym całość). Pomysły są różne, mają na celu przyciągnięcie odpowiedniej liczby chętnych.

Spróbować nie zaszkodzi…
Decyzja o rozpoczęciu przygody z zakładami bukmacherskimi najczęściej towarzyszy osobom zamiłowanym w sporcie. Traktują one tę branżę typowo rozrywkowo. Dodatkowy kupon wpływa tylko i wyłącznie na emocje. Okazjonalne wygrane cieszą zaś podwójnie, wiążą się najczęściej z triumfem ulubionego zespołu.

Niekiedy jednak, zakłady bukmacherskie prowadzą do uzależnień. Jest to sytuacja niebezpieczna, która może wpłynąć na potencjalne załamanie nerwowe, psychiczne czy też autodestrukcyjne dążenie do tzw. ,,odegrania się”.

Leczeniem uzależnień zajmują się specjalne ośrodki. Pomocy tego typu, można również szukać za pośrednictwem zakładów, oferujących pomoc swoim graczom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here