Strona główna Aktualności Znamy pierwsze nazwiska na KSW 44

Znamy pierwsze nazwiska na KSW 44

1215
0
PODZIEL SIĘ

Fani liczyli na taką wiadomość – następna tegoroczna wielka gala KSW odbędzie się jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Gdańsku. Można napisać, iż jest więc to już pewnego rodzaju tradycja, dlatego, że w latach od 2011 do 2016 praktycznie co roku organizacja – KSW organizowało w czasie przed wakacyjnym wydarzenie w Trójmieście.

Tym samym, będzie więc to już trzecie wydarzenie – gala tworzona przez rodzimą organizację w 2018 r. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 roku, prócz gali w czerwcu, zorganizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej części czy też pod koniec bieżącego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Czerwcową galę KSW 44 online będzie można śledzić w usłudze PPV online a także w tv. W jaki sposób obejrzeć galę KSW i zdobyć możliwość obejrzenia i dostęp do systemu PPV? Dostęp do usługi KSW PPV będzie możliwy poprzez Sieć internet na oficjalnej stronie federacji. W tv sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale także kilka największych kablówek. Cena za możliwosć obejrzenia i dostęp do gali będzie taka sama jak w wypadku innych gal organizacji ksw organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej konfrontacji wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zawalczy z Pudzianem i będzie to z pewnością to starcie na które od wielu lat oczekiwali miłośnicy KSW w Polsce. Przez długi okres powtarzało się o tym, iż Pudzianowski nie jest jeszcze zdecydowany i gotowy na taką walkę, jednak jak potwierdzają znawcy – w końcu nastał owy etap i wspaniała szansa aby zestawić takie starcie. Karol Bedorf wraca po urazie, jaki odniósł rok temu. Dla starego mistrza KSW konfrontacja ta to nie tylko i wyłącznie powrót po męczącej kontuzji, jednakże również po poważnej przegranej w walce o pas ksw. Karol Bedorf który poprzez wiele lat był mistrzem FEDERACJI KSW, przegrał w 2. rundzie z Fernando Rodriguesem. Zapewne Bedorfa boli też fakt, że jak się później okazało – Fernando swoje 2 następne pojedynki przegrał w kompromitującym stylu – po 16 sekundach z Różalskim a następnie po dwudziestu sześciu sekundach z Andryszakiem.

Rywalizacja Bedorf – Pudzianowski na żywo z pewnością sprawi, iż oczy fanów mma z całej Polski będą skierowane na gdańską Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem bukmacherów z pewnością jest Bedorf, gdyż poprzez lata był czempionem i pokonywał rzeczywiście doskonałych wojowników. Jednakże należy mieć na uwadze, iż nie jest wiadome w jakiej formie do pojedynku przystąpi były mistrz, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski to wojownik ksw, jaki w poprzednich starciach przedstawiał naprawdę bardzo atrakcyjny poziom jakości walk w mma i kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W 2 walce wieczoru zobaczymy Tomasza Oświecińskiego. Rywalem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Zawodnik mma trenuje w teamie UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić ale również David Zawada. Prawdopodobnie zatem ćwicząc pod okiem szkoleniowców z UFD Gymu, konkurent Stracha będzie wyjątkowo dobrze przygotowany do starcia.

Borys Mańkowski powraca po porażce o pas KSW

Dla popularnego reprezentanta z Poznania, lubianego w całej Polsce, ostatnia bitwa nie będzie dobrze pamiętana. Pod koniec 2017 roku, w trakcie gali KSW 41, Mańkowski przegrał konkurencję o pas mistrza z Roberto Soldiciem i stracił mistrzowski tytuł po wielu latach panowania w swojej kategorii wagowej. Wielka porażka Mańkowskiego z pewnością była specjalnym wpływem do cięższych treningów, ażeby wrócić w dobrym stylu.

Czy uda się obejrzeć Borysa Mańkowskiego w wyśmienitej dyspozycji, do której przyzwyczaił fanów mma? O tym dowiemy się na najbliższej gali ksw 44. Oczywiście walka ta nie będzie walką o mistrzowski pas, jednakowoż potencjalna wygrana w tym hitowym pojedynku na pewno przybliżyłaby zawodnika z Poznania do walki o pas mistrza.

Polecamy: Sprawdź jak oglądać galę KSW 44 w internecie

KSW 44 ile walk na karcie i kto zawalczy?

W sumie na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 zaplanowanych jest dziewięć starć, w jakich praktycznie w każdym starciu zestawione zostały nadzwyczaj znane nazwiska KSW I MMA. Najpopularniejszymi gwiazdami gali na pewno są Karol Bedorf, Pudzianowski Mańkowski czy też Tomasz Oświeciński, jednakowoż w klatce dane będzie zobaczyć też kolejnych wspaniałych wojowników. Poniżej wskazujemy aktualną listę starć nadchodzącej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski

Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek

Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun

Borys Mańkowski – TBA

W kolejnych pięciu pojedynkach nie zostały jeszcze ogłoszone żadne nazwiska.

Wideo: Oświeciński kontra Jun na KSW 44!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here