Strona główna Aktualności LVBet i e-sport

LVBet i e-sport

1851
0
PODZIEL SIĘ

Czy zakłady bukmacherskie i e-sport mogą się lubić? Gry komputerowe i młodzieńcy siedzący przed komputerami nigdy nie kojarzyły się z prawdziwym sportem, czyli domeną bukmacherów. Okazuje się, że legalnym polskim bukmacherom wcale to nie przeszkadza.

Zakłady na e-sport są bowiem traktowane na równi z tymi prawdziwymi sportami i jeśli tylko mamy ochotę, możemy obstawiać najważniejsze wydarzenia z takich gier jak League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive.

Jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, który zauważył potencjał w e-sportowych rozgrywkach, był LVBet. Włodarze tej spółki jako pierwsi wprowadzili do swojej oferty całą gamę zakładów na  mniej i bardziej popularne gry komputerowe, przyciągając do siebie mnóstwo młodych początkujących typerów. Jak widać e-sport i zakłady bukmacherskie mogą się lubić.

E-sport w zakładach bukmacherskich
Wychodząc naprzeciw fanom gier komputerowych, LVBet stworzył bardzo bogatą ofertę zakładów na e-sporty. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Nie trzeba było długo czekać, żeby inne firmy podpatrzyły działania LVBet i stwierdziły, że one też chcą uszczknąć nieco z tego tortu.

Dynamiczny wzrost popularności rozgrywek e-sportowych (rynek jest obecnie wart kilka miliardów złotych) pokazał, że obranie kierunku na e-sport jest jak najbardziej prawidłowe. Ilość fanów cyfrowej rozrywki stale się zwiększa, co oczywiście wiąże się bezpośrednio z ilością osób obstawiających zakłady sportowe.

Obstawianie e-sportów
Obstawianie e-sportów w LVBet jest niezwykle proste. Wystarczy tylko wejść na stronę, zarejestrować się zabrać się do roboty. Od razu po założeniu nowego konta gracz otrzymuje dostęp do pełnej oferty zakładów e-sportowych. Niestety, znalezienie ich na liście dyscyplin bukmachera nie jest takie proste. W panelu po lewej stronie szukamy napisu “Przejdź do listy” i wyświetlają nam się wszystkie dostępne obecnie rozgrywki sportowe. Pomiędzy nimi musimy tylko wyszukać nazwy naszych ulubionych gier i w nie kliknąć. Później pozostaje nam już tylko obstawianie.