KSW 49: kogo zobaczymy na gali 18 maja?

Kolejna gala konfrontacja sztuk walki zaplanowana została na 18. maja w Gdańsku. Kolejny raz na miłośników mma i ksw czeka wielka gala federacji i z pewnością wielkie pojedynki z udziałem najważniejszych sław sztuk walki w Polsce i Europie.

W najciekawszej rywalizacji gali zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to duży pojedynek w jakim stawką walki będzie pas ksw mistrzowski limicie średniej. Obaj wojownicy mma walczyli już ze sobą w 2018 r i wtenczas górą był zawodnik z Anglii.

Na hitowej gali ksw 49 oglądać będziemy także konfrontację o 2 mistrzowski pas – w limicie do 77 kg. Aktualny czempion ksw – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w wyjątkowo dobrej kondycji a w kilku pojedynkach zaprezentował, iż zasługuje na okazję starcia o mistrzowski pas ksw.

Kolejny ogromny pojedynek na gali ksw 49 to walka Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zmierzy się z byłym wojownikiem mma rywalizującym w najpopularniejszej federacji mma na świecie ufc.

KSW 49 stream w telewizji i online

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, że najważniejsze gale, które organizuje udostępnia jedynie w płatnej aplikacji usługi ksw 49 na żywo tv ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 live również dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja gali mma przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 47 możliwe będzie jeszcze śledzić w telewizji, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od usługowdawcy, jednakowoż jest ona przeważnie zbliżona do kwoty, za którą można uzyskać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po kupieniu systemu pay-per-view dostępnej na witrynie internetowej usługi ksw online. Aby dokonać zakupu, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną telewizją czy platformą tv. Wystarczy wejść na portal konfrontacji sztuk walki tv, dobrać rodzaj płatności i zrealizować kupna.

KSW 49 – gdzie kupić KSW PPV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji ppv ksw jest bardzo prosty. Na początek trzeba przejść na stronę internetową ksw tv ppv i zarejestrować nowe konto – aktywując je przez adres pocztowy lub zapisując się własnym kontem z portalu Facebook. Założenie i rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna.

Po stworzeniu konta trzeba przejść do systemu płatności i wyszukać idealną metodę – przelew natychmiastowy lub kartę płatniczą. Po opłaceniu można zacząć oglądać – stream oraz wykorzystując przewijanie powracać do najlepszych momentów transmisji widowiska. Ponadto po zakończeniu widowiska przez pozostałe 72 h można odtwarzać całkowitą transmisję online.

Transmisja w internecie usługi ksw tv zsynchronizowana jest do najlepszych przeglądarek online i dostępna jest na monitorach komputerów ale również urządzeń mobilnych. Niestety na owy moment organizacja ksw nie upublicznia aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby live stream online, stąd też jednym rodzajem jest obejrzenie przez przeglądarkę.

KSW 49 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali ksw 49?

Jak już nadmieniliśmy w 3 największych walkach gali uda się zobaczyć dwa w jakich stawką konfrontacji będą pasy mistrzów konfrontacji sztuk walki. W jednym z nich Michał Materla stoczy walkę ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na jaką mocno oczekują entuzjaści mma i ksw będzie wojna Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Specjalnie na gali prócz trzech wypunktowanych konfrontacji, oglądać będziemy sześć pozostałych wojen w jakich oglądać będziemy mnóstwo wspaniałych zawodników mixed martial arts. Pełną kartę walk opisujemy poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 25.04.2019)
Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damiana Janikowskiego

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.