KSW 44: kogo zobaczymy na gali?

Widzowie czekali na taką niespodziankę – trzecia tegoroczna gala KSW zaplanowana została przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na dziewiątego czerwca w Gdańsku. Można napisać, iż jest to już takiego rodzaju tradycja, dlatego, że w latach od 2011 do 2016 r właściwie co roku federacja – KSW organizowało w czasie przed wakacyjnym widowisko właśnie w Ergo Arenie.

Tym samym, będzie to kolejna już trzecie wydarzenie – gala realizowana przez rodzimą organizację w roku 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 roku , prócz historycznej gali w Gdańsku, zorganizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej części lub też pod koniec roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Galę KSW 44 online będziesz mógł oglądać w usłudze PPV w Internecie ale również w tv. Jak obejrzeć galę i wykupic PPV zdobyć możliwosć obejrzenia i dostęp do PPV? Możliwosć oglądania i dostęp do systemu KSW PPV będzie dostępny przez Sieć internet na oficjalnej stronie organizacji ksw. W telewizji sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, a także kilka najpowszechniejszych kablówek. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie taka sama jak w wypadku innych gal organizacji organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 zł.

Bedorf – Pudzianowski w rywalizacji wieczoru KSW

Do tej konfrontacji musiało w końcu dojść. Karol Bedorf walczyć będzie z Pudzianem i z pewnością będzie pojedynek na który od lat oczekiwali kibice KSW I MMA w Polsce. Przez długi czas opowiadało się o tym, że Pudzian nie jest gotowy na taką rywalizację, jednak jak przyznają eksperci – w końcu przyszedł owy czas i atrakcyjna szansa ażeby zestawić takie starcie. Karol Bedorf dochodzi po kontuzji, jaką odniósł rok temu. Dla byłego mistrza KSW bitwa ta to nie tylko powrót po dużej kontuzji, ale też po przykrej przegranej w konkurencji o pas w wadze ciężkiej. Bedorf jaki poprzez dużą liczbę lat był czempionem ORGANIZACJI, przegrał w 2. rundzie z Fernando Rodriguesem. Na pewno Bedorfa boli dodatkowo fakt, iż jak się następnie okazało – brazylijski zawodnik swoje dwie kolejne starcia przegrał w kompromitującym stylu – najpierw po szesnastu sekundach z Marcinem Różalskim a następnie po 26 sekundach z Michałem Andryszakiem.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo prawdopodobnie sprawi, że oczy fanów mma z całej Polski będą skierowane na gdańską Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem bookmakerów jest Bedorf, albowiem przez lata był mistrzem KSW i pokonywał niewątpliwie wspaniałych zawodników. Aczkolwiek należy mieć na uwadze, iż nie jest wiadome w jak dobrej formie do walki przystąpi były czempion, który powraca po kontuzji. Pudzianowski jednak to wojownik mma, jaki w ostatnich walkach prezentował naprawdę niezwykle atrakcyjny poziom jakości konfrontacji w mma ale też kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W drugiej walce wieczoru obejrzymy Tomasza Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Zawodnik mma trenuje w zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są też między innymi Roberto Soldić a także David Zawada. Prawdopodobnie więc przygotowując się pod okiem trenerów z UFD Gymu, rywal Stracha będzie wyjątkowo odpowiednio przygotowany do rywalizacji.

Michał Materla na gali KSW 44 w Gdańsku

Dla znanego zawodnika ze Szczecina, podziwianego w całym kraju, będzie to z pewnością niesłychanie ważna konfrontacja. Materla ostatnią konfrontację przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa porażka Michała Materli na pewno była nadzwyczajnym aspektem w dalszych przygotowaniach czy treningach, gdyż cel Materli jest wiadomy – powrót do starcia o mistrzowski pas.

Czy obejrzymy Michała “Cipao” Materlę w doskonałej kondycji, do której przyzwyczaił fanów mma? O tym dowiemy się podczas najbliższej gali. Oczywiście walka ta nie będzie walką o pas ksw, jednakże możliwa wygrana w tej walce zapewne przybliżyłaby wojownika z Poznania do walk o mistrzowski pas.

KSW 44 ile walk na karcie i kto będzie walczyć

Razem na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 opracowanych jest aż 9 konfrontacji, w jakich praktycznie w każdym starciu ułożone zostały bardzo popularne nazwiska KSW W POLSCE. Największymi sławami gali ksw na pewno są Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Mańkowski ale również Tomasz Oświeciński, jednakże w klatce oglądać będziemy też innych wspaniałych wojowników mma. Poniżej opisujemy aktualną listę rywalizacji najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
TBA – TBA
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz

KSW 44: Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.