Strona główna Aktualności F1 2019 od marca – gdzie transmisje w Polsce?

F1 2019 od marca – gdzie transmisje w Polsce?

802
0
PODZIEL SIĘ

Kolejny sezon następnego sezonu wyścigów Formuły 1 coraz bliżej. Nadchodzące wyścigi wzbudzają silniejsze emocje wśród Polskich kibiców F1 niż choćby w ostatnich latach. Bezsprzecznie warunkiem naprawdę dużego zainteresowania Formułą 1 jest wielki powrót Roberta Kubicy do grand prix. Polak po długiej przerwie wróci na tory Formuły 1 jako główny kierowca załogi Williams.

Kubica w Formule 1

Nowinki o powrocie Kubicy do wyścigów F1 pojawiały się w mediach od dużej liczby lecz w bieżącym roku informacje owe stały się faktem. Jedyny polski rajdowiec w historii grand prix powróci na tor jako podstawowy kierowca drużyny Williams natomiast premierowy z Kubicą odbędzie się 17.03.

Polak został kierowcą drużyny Williams Racing. Jest to brytyjska ekipa którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w GP F1. Od 2014 r bolidy teamu Williams wytwarzane są na silnikach Mercedesa. Powrót Kubicy został uroczyście okrzyknięty pod koniec listopada minionego r. Zaraz po wydaniu wieści o tym, że Kubica będzie głównym kierowcą w sezonie 2019, oznajmiono też że PKN Orlen został sponsorem Williams F1.

Formuła 1 jak oglądać F1 w TV sezon 2019?

Prawa telewizyjne do transmitowania Formuły 1 live na obszarze Polski dysponuje kanał Eleven Sports. Jak już zostało zakomunikowane, kanał Eleven live będzie transmitować wszystkie GP F1, eliminacje ale także treningi rozpoczynające każde Grand Prix. Redaktorzy Eleven Sports zapowiedzieli również, iż w ramach transmisji dostępne będzie też studio, specjalistyczne programy publicystyczne, felietony i artykuły dotyczące Roberta Kubicy, wyścigów i wszelakich tematów związanych z wyścigami F1.

Kanał Eleven Sports stream można obejrzeć w pakietach wielu platform tv ale także w internecie. Stacje Eleven Sports udostępniane są u wielu telewizji satelitarnych i wielu kablowych a ponadto za pośrednictwem platform dostępnych w internecie. Najsłynniejszą z platform telewizyjnych online jest portal Player plus w jakim za miesiąc dostępu do źródeł Eleven Sports należy zapłacić 15 pln. Po kupnie systemu, użytkownik dostaje dostęp do wszystkich transmisji online które pokazywane są na stacjach Eleven Sports w tym dodatkowo grand prix Formuły 1.

Formuła 1 sezon 2019

Nowy sezon zainauguruje się w połowie marca GP w Australii. Pierwsze GP zostało zaplanowane wyścig został ustalony na 17 marca natomiast już dwa dni wcześniej będziesz mógł obejrzeć treningi z udziałem wszelkich zespołów, w tym jeszcze ekipy Roberta Kubicy. W marcu i kwietniu na sympatyków Formuły 1 czekają grand prix w Bahrajnie ale także Chinach. Pod koniec kwietnia F1 zapoczątkuje serię grand prix w Europie, jakie potrwają aż do września 2019. W owym etapie seria Formuły 1 odwiedzi między innymi Francję, Niemcy, Włochy.

We wrześniu wyścigi F1 przeprowadzą się do Azji a niedługo potem do Ameryki Północnej i płd Sezon 2019 dokona się 1. grudnia 2019 roku grand prix f1 Abu Zabi. Razem w 2019 roku opracowanych zostało dwadzieścia jeden wyścigów.

Na sezon 2019 do startów zgłosiło się dziesięć teamów formuły 1, a kazdy team f1 reprezentowany będzie przez dwóch kluczowych kierowców formuły 1 i prawdopodobnych kierowców rezerwowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here