Strona główna Totolotek

Totolotek

Totolotek SA to chyba najstarsza i najbardziej znana w Polsce firma zajmująca się grami losowymi. Ale co najważniejsze to też solidny bukmacher z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku polskim. W 2013 roku Totolotek otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów i totalizatorów w internecie a jego partnerami w biznesie są kluby z polskiej Ekstraklasy. Działalność firmy prowadzona jest w oparciu o “Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów nadawanych przez Ministerstwo Finansów Naszego kraju. Ponad to dysponuje największą siecią przyjmowania zakładów, liczącą około 400 punktów w całym kraju.

Totolotek posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.


W ich ofercie oprócz zakładów sportowych są zakłady TOTOGol i TOTOLiga, jak również możliwość zakładów LIVE. Tak samo jak reszta bukmacherów w internecie Totolotek kusi swoich użytkowników wieloma promocjami oraz bonusem na start. Gracze mogą skorzystać z bonusa 100% do kwoty 550 złotych od pierwszego złożonego depozytu – minimum 20 złotych. Jeżeli chodzi o stronę internetową firmy to można tam znaleźć większość dyscyplin sportowych od piłki nożnej i koszykówki po nawet wyścigi konne czy wyścigi psów. Ciekawą opcją jest również typowanie wyników wydarzeń społeczno-politycznych jak np. wybory parlamentarne. Podsumowując oferta największego bukmachera w Polsce jest bardzo rozbudowana.

Kursy w Totolotku są bardzo wysokie w stosunku do innych firm, jednak muszą zostać one urealnione o podatek, który wynosi w Polsce 12%. Dlatego też jeżeli weźmiemy pod uwagę powyższy podatek oferta firmy nie jest już taka atrakcyjna. Warto jednak wspomnieć, że bukmacher codziennie oferuje promocje, przez które często gracze wybierają właśnie ich ofertę.

Totolotekto przede wszystkim interesująca i bogata oferta gry na żywo, w której codziennie znajduje się kilkadziesiąt wydarzeń z różnych, a na każde wydarzenie dostępnych jest kilkanaście ciekawych typów. Za to wszystko odpowiada system, który jest bardzo stabilny i intuicyjny dla swoich użytkowników.


Zalety Totolotka:


  • support użytkowników
  • bonusy i promocje
  • strona www i strona mobilna w ojczystym języku
  • brak przewalutowań i prowizji
  • polskie banki
  • jedna z najszerszych ofert na rynku
  • sponsor klubów Ekstraklasy

Wady Totolotka:


  • podatek!
  • brak handicapów azjatyckich