Strona główna STS zakłady bukmacherskie – oferta bukmachera i bonus

STS zakłady bukmacherskie – oferta bukmachera i bonus

STS jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Firma działa na rynku od 1997 roku a od kilku lat bukmacher oferuje również swoją ofertę przez Internet.

Obecnie bukmacher STS posiada ponad 400 punktów naziemnych zlokalizowanych na terenie całego kraju – w największych miastach ale również w tych mniejszych.

STS to oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski, a także wieloletni partner Lecha Poznań czy też Górnika Zabrze.

Oferta bukmacherska STS to bogaty wybór dyscyplin, rozgrywek, rodzajów zakładów a także kursów oferowanych na liczne spotkania. Zakłady można typować na najbardziej popularne dyscypliny i rozgrywki takie jak piłkarska Liga Mistrzów, ale również i mniej popularne rozgrywki w takich dyscyplinach jak między innymi badminton czy squash.

STS posiada również ofertę zakładów na żywo połączonych z transmisjami online. Użytkownicy mogą typować u bukmachera mecze w trakcie ich rozgrywania, jednocześnie oglądając na ekranie komputera transmisję z meczu na żywo.

Każdy nowy gracz może odebrać też bonus od bukmachera STS w postaci całkowicie darmowego zakładu o wartości 29 złotych, a także bonusu od depozytu aż do 1200 złotych. Aby skorzystać z promocji należy przy dokonywaniu rejestracji na stronie STS podać kod promocyjny SPORT29PLN


KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS OD BUKMACHERA STS