Strona główna Betclic

Betclic

BetClic to francusko-brytyjska firma z siedzibą na Malcie. Jest to jeden z młodszych bukmacherów, który bardzo prężnie się rozwija w ostatnich latach szczególnie w Polsce. Firma została założona w 2005 roku. Właściciel posiada również dwóch innych bukmacherów Expekt oraz Bet-at-home.

BetClic bardzo się nastawia na rynek polski i polskich graczy. Aby zdobyć większe zaufanie Polaków, zwerbowano specjalnie Mateusza Borka, jako ambasadora promującego firmę.

Na uwagę zasługuje bonus który firma praktycznie oferuje non stop dla nowych graczy. Bonus to tzw. zakład bez ryzyka. Na wybrane spotkanie bukmacher oferuje zwrot pełnej stawki, jeśli Twój typ nie okaże się trafiony. Otrzymasz zatem zwrot pełnej stawki do 500 PLN jeśli źle wytypujesz dane spotkanie.

BetClic to rzetelna i sprawdzona firma, które bez problemu wypłaca wygrane. Nie ma żadnych problemów z supportem czy z szybkością wpłat i wypłat.

BetClic ma siedzibę w Londynie, a licencja na gry i zakłady dotyczy całej Europy i jest przyznawana niezależnie. W firmie technologia stoi na najwyższym poziomie i gwarantuje szybkie, pewne i bezpieczne transakcje.

Załóż konto w Betclic i odbierz bonus na start