Strona główna Artykuły bukmacherskie Handicap – co to jest?

Handicap – co to jest?

5266
0
PODZIEL SIĘ

W ofercie firm – bukmacherów internetowych zwykle osiąga się mnóstwo wzorów zawierania zakładów, kursów ale też alternatyw gry na rozmaite zdarzenia.

Osoby, które rozpoczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą napotkać na początku problemy z tym co rzeczywiście opisują konkretne uregulowania, nazwy ale także znaki używane przez bookmakerów.

Handicap jest to rodzaj zakładu w którym bukmacher dodaje do finalnego rezultatu spotkania dodatkowe bramki, punkty czy inne wartości wskazane w poszczególnym sporcie. Co to zatem oznacza w praktyce?

Jak widać, handicapy rozbite są na wiele wersji:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap stawiamy na Chile -1.0
Grając ów zakład na Chile handicap -1.0, typujemy, iż zespół Chile wygra w pojedynku chociaż różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile wygra jednym trafieniem, użytkownik otrzymuje zwrot pełnej kwoty kuponu. Gdy jednakowoż wynik dla Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Dobierając taki kupon na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeżeli Chile wygra jednym golem, typer uzyska zwrot połowy stawki umieszczonej na tenże kupon. Gdy rezultat dla Chile będzie gorszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Opisuje, to iż zawierając kupony np. typy dnia – zakład na Chile handicap -1.5, stawiamy, iż zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, czy też rezultat będzie gorszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Zawierając typ zakład -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W przykładzie gdy Chile wygra jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie szkodliwszy, zakład jest przegrany.

Jak widać, handicap obejmuje mnóstwo wzorów a którykolwiek z nich oznacza co innego. Typując taki kupon należy zatem utwierdzić się co on dosłownie wyznacza i w którym przypadku gracz uzyskuje całkowitą zyskaną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy kupon jest przedstawiany jako stracony.

Warto także dowiedzieć się od różnych innych graczy, którzy przygotowują osobiste uwagi na forum bukmacherskie a także dzielą się spostrzeżeniami odnośnie typowania kuponów sportowych online. Z pewnością młody typer na tego kształtu forach odbierze wysokie informacje, informacje a także zalecenie od zawodowych typerów, którzy ogrywają bukmacherów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here