Strona główna Aktualności KSW 50: kto wystąpi na gali? kiedy jubileuszowa gala?

KSW 50: kto wystąpi na gali? kiedy jubileuszowa gala?

1342
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami następna tegoroczna gala jaka odbędzie się 14. września 2019 w londynie na wembley w na popularnej hali Wembley. Kibice ksw i mma na pewno będą niezmiernie usatysfakcjonowani z listy walk, które planowane są na następną galę albowiem następny raz będziesz mógł obserwować najsolidniejszych zawodników mma.

W walce wieczoru brytyjczyk de Fries zawalczy z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Razem na gali mma obejrzymy aż 4 pojedynki o mistrzowskie pasy. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun ale też Roberto Soldić. Dodatkowo o pas w kat lekkiej powalczy Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali ksw 50 zaplanowanych zostało 9 konfrontacji.

KSW 50 online w telewizji i online

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż największe gale, które organizuje udostępnia tylko i wyłącznie w płatnej usłudze usługi ksw ppv. Transmisja ksw 50 stream jeszcze dostępna będzie w usłudze ksw ppv – dostęp do hitowej gali przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 50 możliwe będzie też obejrzeć w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, ale jest ona przeważnie zbliżona do ceny, za jaką można nabyć dostęp do transmisji online internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw dostępna będzie po kupnie systemu ksw tv ppv dostępnej na witrynie internetowej ksw ppv tv tv na żywo. Ażeby kupić, nie trzeba mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją czy platformą online. Wystarczy przejść na serwis ksw tv ppv, wyszukać rodzaj płatności i zrealizować zakupu.

KSW 50 – jak kupić KSW TV PPV?

Proces nabycia dostępu do emisji ppv ksw jest wyjątkowo łatwy. Na początek trzeba wejść na portal internetowy internetową usługi ppv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez adres poczty e-mail lub zapisując się kontem z portalu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest kompletnie darmowa.

Po otwarciu konta należy przejść do płatności i dobrać korzystną formę – ekspresowy przelew lub kartę kredytową. Po kupnie można zacząć oglądanie – online ale też stosując przewijanie wracać do najefektowniejszych momentów transmisji hitowej gali. Dodatkowo po ukończeniu gali przez następne 72 godz można powtarzać całkowitą transmisję online.

Transmisja w internecie usługi ksw ppv przystosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na monitorach pecetów jak również urządzeń mobilnych. Niestety na ów moment federacja ksw nie upublicznia aplikacji mobilnej, która udostępniałaby transmisję internetowe, dlatego też jedynym sposobem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę www.

KSW 50 – kto będzie walczyć na gali?

Jak już wspomnieliśmy na kibiców mma w europie czekają aż 4 starcia o pasy co zapewne stworzy hitowe widowisko. Razem na gali zostało przewidzianych 9 pojedynków a aktualna karta konfrontacji składa się z następujących walk:

Karta walk (stan na 02.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA