Strona główna Aktualności KSW 46: Znamy pełną kartę walk

KSW 46: Znamy pełną kartę walk

1002
0
PODZIEL SIĘ

Ponownie rodzima federacja KSW postawiła na wyprawienie Hitowej gali na Górnym Śląsku. Nowa arena, hala widowiskowo – sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem 46 Gali KSW. Pierwszego grudnia 2018 r. w klatce gliwickiej areny wystąpią zawodnicy ksw ze ścisłej czołówki światowej KSW. Arena Gliwice będzie miejscem gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI w 2018 roku, odbywającej się na obszarze Polski. Konfrontacja Sztuk Walk po raz pierwszy przyjedzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ogromne emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników ksw walki wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i internecie

Fani by zobaczyć galę KSW 46 na żywo będą musieli skorzystać z systemów, przygotowanych szczególnie na walki FEDERACJI KSW. Potyczki zawodników ksw będziesz mógł śledzić za pomocą aplikacji PPV, jakiego wykorzystanie umożliwi obejrzenie wszelakich starć na gali w Gliwicach. Osoby korzystające z Cyfrowego Polsatu mogą wykorzystać z optymalnych rodzajów zamówienia ppv transmisji na żywo z gali Będzie można kupić za pośrednictwem witryny internetowej operatora, wysyłając SMS zgodnie z instrukcjami, jakie zlokalizują Państwo na stronie www czy dzwoniąc pod numer telefonu BOK, umieszczony również na witrynie internetowej. Aby oglądać Galę w telewizji, można zamówić usługę wcześniej, operatorzy umożliwiają niezakłóconą transmisję kibicom, którzy zapłacą zamówienie ppv do wprowadzonej godziny przed galą. Galę KSW w Gliwicach będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji przez internet. Legalnie prześledzisz wszelkie rywalizacje w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW TV. Jeżeli zechcesz zobaczyć starcia 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym portalu a także wykonać płatności za możliwosć obejrzenia i dostęp do emisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki aplikacji Timeshift, tym bardziej, iż w KSW TV będziesz miał możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live także przez 72 godziny po ukończeniu Gali ksw.

KSW 46 – w jaki sposób wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto w wirtynie, możesz logować się do niego poprzez e-mail ale też przez Facebook’a. Założenie konta w wirtynie jest bezpłatne. Kiedy masz już swoje konto użytkownika, możesz zrealizować opłaty za transmisje tv walk na gali ORGANIZACJI KSW. Gdy dokonasz zapłaty, będziesz mógł obserwować przebieg całej Gali, korzystać z opcji zobaczenia powtórek poprzez kolejne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki jakiej w usłudze KSW PPV możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest przystosowana do parametrów sprzętowych, opisanych na witrynie internetowej serwisu. Obejrzysz w wysokiej jakości HD na monitorze komputera, nie powstała jeszcze apka, dzięki której prześledzisz walki na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w Arenie Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy też komputera, będą świadkami 9 znakomitych walk ostatnich na gali KSW w obecnym roku. Ostatnia wielka gala KSW 2018, a zarazem piąta, która będzie miała miejsce w Polsce skoncentruje na ringu najznakomitszych zawodników FEDERACJI KSW. Poznaliśmy już nazwiska tych, którzy stoczą rywalizację wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Ochota odniesienia zwycięstwa z rywalem połączy obydwu zawodników mma, jacy w marcu bieżącego roku stoczyli pamiętną rywalizację na KSW 42. Podczas marcowego widowiska mma, niepokonany od dziesięciu lat, w 20 starciach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy wojownik mma już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odegrać się za utratę osobistej, olśniewającej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej będący czempion ksw kategorii półciężkiej, jakiego znakiem rozpoznawczym są zwycięstwa poprzez nokaut lub też poddanie się, zapewne nie odda wygranej łatwo. Także na gali obejrzymy jeszcze 8 różnych innych walk, a ich cała lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here