Strona główna Aktualności Gdzie ogladac gale PBN?

Gdzie ogladac gale PBN?

1031
0
PODZIEL SIĘ

Już w sobotę czeka na nas kolejna odsłona gali Polsat Boxing Night. Tym razem w Tauron Arenie w Krakowie – Tomasz Adamek zmierzy się z Ericiem Moliną. Pojedynek obu pięściarzy to główne wydarzenie sportowe w najbliższą sobotę. Relacje z walki będzie można zobaczyć w aplikacji Ipla.tv oraz za pośrednictwem znanych sieci Multimedialnych.

Kibice zza granicy szczególnie powinni zainteresować się ofertą ipla.tv. Wirtualny operator Cyfrowego Polsatu za pomocą swojej aplikacji umożliwia oglądanie gali na całym świecie z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Do tego dużym plusem tego rozwiązania jest możliwość przełączania aż pięciu kamer.

Jeśli chodzi o oglądanie gali w TV to obecnie oferuję nam to czterech operatorów. Jest to Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra oraz Multimedia Polska. Praktycznie w każdej z tych sieci cena za walkę wygląda podobnie. Kształtuję się ona na poziomie 39,90. Aby zamówić usługę z walki Adamek – Molina na żywo należy przynajmniej 24h przed galą skontaktować się z operatorem sieci telewizyjnej. Kwota za PPV zostanie dołączona do rachunku abonenta.

Dość ciekawą ofertę posiada natomiast siec Vectra. Jeśli zdecydujemy się na nową usługę tej sieci (np. telefon lub internet) lub przedłużymy obecną usługę o 24 miesiące galę Polsat Boxing Night online będziemy mogli wykupić za 10 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here