Gala KSW 42 już w najbliższy weekend!

W tym roku pierwsza gala KSW odbędzie się 03.03.2018 r w Atlas Arena Łódź Federacja KSW wraca do Atlas Areny w Łodzi aż po pięciu latach i zapewne będzie to doskonała gala z udziałem największych gwiazd KSW w Polsce. Na galę w marcu zaplanowanych zostało aż dziewięć pojedynków a w 3 spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do największych zawodników którzy walczyć będą na gali KSW 42 zaliczyć należy między innymi Mameda Chalidowa, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego oraz Michałą Materlę.

W najciekawszej walce wieczoru w systemie PPV KSW 42 Live Stream będzie dane zobaczyć 2 czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Khalidov walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Walka zaplanowana została na ustalonym limicie wagowym zaś stawką konfrontacji nie będzie pas ksw a bitwa trwać będzie 3 rundy po 5 min. Chalidow to największa gwiazda MMA w Polsce i niezwykle rozpoznawalny wojownik mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Wojownik ksw z Olsztyna jest w tym momencie w wyjątkowej formie oraz może pochwalić się świetną serią zwycięstw. Pięć ostatnich starć Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a zawodnik ksw ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet zwycięstw i ponadto zawsze zachwyca niewątpliwie idealną kondycją i siłą na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednym ze starć wieczoru gali KSW 42 obejrzymy Michała Materlę, który po dość długiej przerwie wrócił do konfrontacji na KSW w Dublinie. Na nadchodzącym widowisku ważny wojownik stanie przed następną możliwością by ukazać się fanom i wrócić do walki o pas czempiona. Po porażce z Mamedem Chalidowem w 2015 Materla stoczył trzy starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszelkie 3 rywalizacje zakończyły się pewnymi wygranymi – 2 przez techniczny nokaut i jedno KO.

Mateusz Gamrot to następny wojownik który kolejny raz będzie bronić pasa. Dwa ostatnie pojedynki „Gamera” to wspaniałe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Stadionie Narodowym w warszawie zakończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii konfrontacja została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego posunięcia przez “Gamera” (kopnięcie poniżej pasa ale także włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwolił na przedłużanie hitowego starcia. Tym razem zawodnik z Poznania z pewnością będzie chciał zakończyć kolejną walkę na własną korzyść.

Zapewne wszelkich miłośników MMA W POLSCE ucieszy fakt, że ponownie oglądać będziemy w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości miłośnikom w minionych latach kojarzy się wyłącznie z komentowaniem gal KSW. Jurkowski wrócił do klatki MMA na hitowej gali na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed nadzieją na następny triumf z niezmiernie doświadczonym kontrkandydatem.

Gala KSW 42 transmitowana będzie w TV i online wyłącznie w systemie PPV – dowiedz się jak obejrzec KSW. Kibiców MMA prawdopodobnie ucieszy także fakt że na gali w łodzkiej Atlas Arenie dane będzie zobaczyć wspaniałą Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI zachwyca swoją siłą i stylem rozwiązywania starć. Lipski jest aktualną mistrzynią a fani MMA kochają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi przewidziano dziewięć bitew, a cała aktualna karta pojedynków składa się z następujących starć:
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.