W 2016 roku Unibet poważnie zmienił wygląd i funkcjonowanie swojej strony internetowej, dzięki czemu poprawiła się jej funkcjonalność. Taka zmiana świadczy bardzo dobrze o bukmacherze, bowiem oznacza, że firma cały czas stara się poprawiać z korzyścią dla swoich graczy.

Unibet istnieje od 1997 roku i od tamtego czasu cały czas zwiększa ilość swoich klientów. Szczególnie dobrze firma radzi sobie w Europie, gdzie jest w ścisłej czołówce bukmacherów. Użytkownicy cenią sobie Unibet przede wszystkim za wysokie kursy, które wynikają z minimalnych marży.

Jak założyć konto i odebrać bonus w Unibet?

Założenie konta w Unibet to przysłowiowa „bułka z masłem”. Podobnie jest z otrzymaniem bonusowych 200 PLN! Wystarczy, że wejdziesz na stronę Unibet i w prawym górnym rogu wybierzesz duży żółty przycisk „Zarejestruj się”. Dalej strona pokieruje Cię bez żadnych utrudnień.

  1. Zarejestruj konto w Unibet
  2. Dokonaj pierwszego depozytu.
  3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Dostępne metody płatności w Unibet

W Unibet każdy gracz znajdzie metodę odpowiadającą swoim potrzebom. Zarówno dla wpłat jak i wypłat bukmacher przygotował wiele opcji, zaczynając od najprostszego przelewu bankowego, przez karty kredytowe po portfele elektroniczne i wiele innych rozwiązań. Kwoty minimalnych wpłat i wypłat są natomiast stosunkowo niskie, więc tutaj też nie znajdzie się żaden problem dla graczy.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł!