PODZIEL SIĘ

Istnieje grupa graczy, którzy bardzo chętnie wybierają klasyczne automaty do gier. To nic innego jak tradycyjne owocówki, po które sięga najwięcej z nas. Tego rodzaju rozgrywki dostępne są zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych kasynach. Większość osób ceni je między innymi za prostotę oraz łatwość w obsłudze. Tego rodzaju automaty przeznaczone są również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grą. Obecnie większość z dostępnych modeli charakteryzuje się podobną zasadą oparta na 3-bębnowych automatach, które potocznie nazywane były jednorękimi bandytami.

Skąd wzięły się popularne owocówki?

Automaty online z pewnością swoją popularność zawdzięczają rozwiązaniom, które powstały w ostatnich latach XIX wieku. To właśnie wtedy po raz pierwszy na rynku można było spotkać tradycyjne rzutowe maszyny. Wbrew pozorom te rozgrywki naprawdę szybko zyskiwały na popularności wśród wielu grup społecznych. Rząd USA w pewnym momencie podjął decyzję o zakazie uczestniczenia w tego typu rozrywkach. To działanie stanowiło pewnego rodzaju wyzwanie dla producentów gier. Wraz z upływem czasu w wielu popularnych barach pojawiły się automaty, gdzie zamiast pieniędzy istniała możliwość wygrania darmowych drinków lub też papierosów. Producenci gum również dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju gier slotowych. Wraz z upływem czasu na bębnach zaczęto umieszczać symbole różnych gatunków owoców. Wylosowanie pewnego układu gwarantowało możliwość otrzymania wygranej w postaci gumy do życia. Należy wspomnieć, że po pewnym czasie hazard stał się ponownie legalną rozrywką dla każdego, a rzeczowe nagrody zostały zastąpione pieniędzmi. W dzisiejszych czasach każdy z nas może skorzystać z tej formy rozrywki w internetowych kasynach.

Charakterystyczne cechy klasycznych slotów

Z pewnością wiele osób zastanawia się, co właściwie charakteryzuje tego typu maszyny. Oczywiście najważniejszym parametrem jest ich prostota, gdyż swoim wyglądem przypominają tradycyjne maszyny wrzutowe. Najczęściej zbudowane są one z 3,4, a w niektórych przypadkach nawet 5 bębnów. Umieszcza się na nich środkową linię wygrywającą. Z pewnością można spotkać się z modelami, które posiadają ich znacznie więcej. Producent na bębnach umieszcza popularne symbole najczęściej w postaci owoców. Głównie są to wiśnie, pomarańcze, cytryny, kiwi, jabłka, śliwki oraz wiele innych. Niejednokrotnie można spotkać również symbole Joker, Gwiazdki, Dzwonka, BAR czy też 777. Z pewnością w tym przypadku nie ma co liczyć na bardzo rozbudowaną grafikę, jednak dla wielu graczy taka sytuacja stanowi korzystne rozwiązanie. Rozgrywce towarzyszą odgłosy maszyn wrzutowych, które można było spotkać w stacjonarnych kasynach z lat 80 oraz 90. Klasyczne sloty nie należą do trudnych gier, a na ekranie zazwyczaj umieszcza się jedynie kilka przycisków. Należy również wspomnieć o tym, że to producent ustala, za jakie stawki będzie rozgrywała się gra. Taki stan rzeczy jest ściśle powiązany z wysokością przyszłych wygranych.

Zasady gry w popularne owocówki

Owocówki to pierwsze sloty, które pojawiły się w internetowych kasynach. Głównym założeniem było to, aby budową przypominały one klasyczne maszyny do gry. Obecnie każdy gracz, który decyduje się na grę za realne pieniądze może być pewny, że na danej platformie z pewnością znajdzie te klasyczne rozgrywki. Wbrew pozorom zrozumienie zasad gry nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Oczywiście w przypadku gier za prawdziwe pieniądze konieczne jest wniesienie konkretnego wkładu, który po zalogowaniu będzie widoczny na automacie. Następnie należy wybrać wygrywające linie oraz poziom monet. Jeżeli zamierzasz wprawić w ruch maszynę, konieczne jest naciśnięcie przycisku spin lub też start. W momencie ich zatrzymania zostaniesz powiadomiony o wysokości wygranej. Warto wspomnieć, że wiele owocówek oferuje naprawdę korzystne systemy premiowe. To właśnie dzięki nim masz możliwość znacznego powiększenia swojej wygranej. W dzisiejszych czasach tradycyjne owocowe symbole mogły zostać zastąpione innymi, jednak bardzo często zasady przebiegu rozgrywki nie uległy żadnym zmianom. Jak widać, klasyczne sloty to nadal dość popularne rozwiązania ze względu na dużą ilości zalet. Wybierane są zarówno przez doświadczonych graczy, jak i osoby, które zdecydowały się na rozpoczęcie swojej przygody z tego rodzaju grami.